StrongSiostra Główna - Burn It! ...

WITAJ, STRONGSIOSTRO!

Zapraszam Cię do przestrzeni, w której pozwalamy sobie wreszcie zluzować. Tak po ludzku – odpocząć. Od presji, od wzorców społecznych, od czyjegoś zdania na swój temat. Od WŁASNEGO zdania na swój temat? Co się stanie, gdy nagle przestaniesz zasuwać, jak chomik w kołowrotku i wszystkich zadowalać? Będziesz w jakiś sposób GORSZA? Poszukajmy. W najgorszym wypadku, gdy zatrzymasz się ze mną na chwilę, usłyszysz swoje PRAWDZIWE potrzeby ;D To STRASZNE! Ale przecież nie jesteś SAMA! Ja jestem tu z Tobą.

CO CHCĘ CI ZAOFEROWAĆ?

Biorąc udział w kampanii nie tylko pomagasz innym, ale przede wszystkim przez:

  12 miesięcy, 

👣  w 12 opracowanych przeze mnie krokach, 

🎥  w 12 filmach wprowadzających, 

📞  12 rozmowach ze StrongSiostrami, 

🔬  9 tekstach eksperckich 

odnajdziesz inspirację do tego, jak ODZYSKAĆ SIEBIE i SWOJĄ MOC.

Ponad to:

🛠  w dowolnym momencie kampanii (a nawet po jej ukończeniu) możesz podjąć pracę z wykorzystaniem specjalnie przeze mnie zaprojektowanego Planera StrongSiostra. Planer pomoże Ci w przechodzeniu przez poszczególne kroki programu. W tym oryginalnym kalendarzo-dzienniko-notatniku znajdziesz pytania i ćwiczenia aktywizujące dla każdego z 12 etapów akcji oraz porady dietetyczne i ćwiczenia. Sprawdź sama!

 

>>>Zobacz Planer StrongSiostra

 

Moim celem jest pobudzić Twoją zmianę i pomóc Ci przejść przez nią bardziej świadomie. Podczas całej kampanii będę więc namawiać Cię do chwili oddechu i refleksji. 

A teraz zapraszam do obejrzenia pierwszego z dwunastu filmów, wspierających akcję. 

Miłego oglądania! 

ZOBACZ PRODUKTY STRONGSIOSTRA

Z każdego zakupionego przez Ciebie produktu STRONGSIOSTRA przeznaczam 10% na Centrum Praw Kobiet.

koszulka StrongSiostra

109 

Wyczyść
Tabela rozmiarów

Planer StrongSiostra

129 

34 w magazynie

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Od dwóch lat prowadzę społeczność kobiet. Pomysł na ten projekt nosiłam w sobie przez wiele miesięcy, ale jednym z kluczowych momentów inicjujących była ankieta, którą zamieściłam na swoim kanale. Kobiety wypowiadały się w temacie: „Czy słabość rodzi siłę?”. Wyniki mną wstrząsnęły. Okazało się, że całkiem duża grupa kobiet nie czuje się bezpiecznie w domu i w miejscu pracy. Ponad 30% respondentek nie potrafi poprosić o pomoc lub nie ma w swoim otoczeniu zaufanej osoby. Bardzo często kobiety wspominają o potrzebie akceptacji i wspólnej motywacji. Długo zastanawiałam się, co mogę z tym zrobić. Czy jestem w stanie stworzyć projekt, który nie będzie tylko pustym sloganem, ale społeczną kampanią, gdzie kobiety mogą dostać to, co jest im w tym momencie potrzebne? Kobiety. Setki różnych kobiet. Z różną historią, motywacją, problemami. Prawdziwe wyzwanie.

Wiem jedno, opierając się na swoim własnym doświadczeniu i podając sprawdzone przeze mnie narzędzia mogę być wiarygodna i przyczynić się do zmiany… Zmiany, którą bardzo szczególnie rozumiem.

Mam refleksję, że od paru lat to, co ja traktuję jako zmianę, jest dużo bardziej ukryte. Zauważyłam po sobie, że im więcej pracuję nad sobą i jestem coraz bardziej świadoma – to tym bardziej oddalam się od ideału oczekiwań innych i tego jak siebie widziałam kiedyś, a mimo wszystko jestem coraz bardziej przy sobie. 

Dlatego postanowiłam zaprosić Was wszystkie do roku refleksji nad tym co buduje naszą tożsamość – nie tą zewnętrzną, fizyczną, zgodną z oczekiwaniami, ale tą do wewnątrz – dla mnie bardziej prawdziwą. 

Ta kampania jest o prawdzie, która jest w nas.

KIM JEST STRONGSIOSTRA?

W jakimś momencie uświadomiłam sobie, że już nie tylko ćwiczę i rozmawiam z podopiecznymi o diecie, ale też towarzyszę im w ważnych życiowych chwilach i wymieniam się wsparciem oraz doświadczeniami. To uruchomiło we mnie potrzebę nazwania społeczności, jaką stworzyłam, i narodziło ideę StrongSióstr.

Możemy rozwijać się w różnym tempie, ale zawsze to ogromne szczęście, być otoczoną przez wyjątkowe kobiety, które przebywają podobną drogę i mogą służyć swoją wiedzą lub wsparciem. Kobieca energia jest absolutnie wyjątkowa. Poczuć się częścią takiego kręgu to wartość ponadprzeciętna. To StrongSiostry mnie podnoszą jak się uginam i to one sprawiają, że czuję się mocna.  Dlatego ja też chcę być dla nich wsparciem, którego potrzebują i doradzać w miarę swoich możliwości i wglądów.

Czy zatem StrongSiostra jest współczesną kobietą idealną? Nie. Nie chciałabym też, żeby do takiej aspirowała. StrongSiostra to kobieta dążąca do zintegrowania ze sobą. Poszukująca siebie. Swojej mocy. Swoich wartości. Swojego sensu. I mam nadzieję, że ta akcja przybliży ją ku temu, chociaż o mały krok.

 

>>>Odkryj Planer StrongSiostra

Dlaczego wspieramy Centrum Praw Kobiet?

Chciałabym Ci wyjaśnić, dlaczego postanowiłam przekazać 10% zysku ze sprzedaży produktów STRONGSIOSTRA [zobacz produkty>>] na rzecz  Centrum Praw Kobiet.

Misją CPK jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym w sposób, który – jak dla mnie – w pełni realizuje ideę siostrzeństwa – kobiety pomagają innym kobietom.

W 2019 roku fundacja w kontakcie bezpośrednim pomogła blisko 3900 kobietom, udzieliła 9789 konsultacji, w tym 4996 psychologicznych i 3774 prawnych. Ponadto kilka tysięcy zgłaszających otrzymało dzięki niej pomoc telefoniczną lub mailową.

Te liczby mówią same za siebie.

Sama wiem, że wiara w siebie to proces, na który potrzebny jest czas. Na swoim przykładzie sprawdziłam, że dawanie narzędzi, a nie gotowych rozwiązań ma w nim największy sens. Świadome decyzje to te pochodzące z wnętrza, poparte głębokim, wewnętrznym przekonaniem.

Dlatego misja fundacji jak żadna inna pasuje do drogi, jaką chciałam Wam przedstawić w kampanii STRONGSIOSTRA. Drogi odzyskiwania SIEBIE oraz SWOJEJ MOCY.

 

Dziękuję Ci za dotychczasowe wsparcie.

Pamiętajmy:

Razem jesteśmy silniejsze!

MOJA HISTORIA

"SABBATICAL"

Mniej więcej rok temu stanęłam przed wyborem.
Albo odejdę z pracy… albo poważnie zachoruje.
Sama nie wiedziałam wtedy co mi jest.
Byłam chora fizycznie i psychicznie.
I nawet jak teraz wspominam ten czas to mam świeczki w oczach.
Stany rozdrażnienia i wkurwu na przemian z ogromnym smutkiem były moją codziennością. Płakałam wsłuchując się w swoje ciało. Na zmianę desperacko szukając pomocy u innych. Miotałam się jak dzika kura w agreście. Było mi niewygodnie. Było mi źle!
Dlaczego? Wtedy jeszcze nie wiedziałam.

ZOBACZ KOLEJNE ODKRYTE MIESIĄCE KAMPANII STRONGSIOSTRA

Każdy nowy miesiąc, począwszy od października 2021 r. to nowy temat. Nowa refleksja.

Zapraszam Cię do przejścia na pierwszy, a potem na kolejne miesiące kampanii. 

STRONA GŁÓWNA. [tu jesteś]

1. ZMIANA. Stań się tym, kim jesteś. [przejdź>>]

2. GŁOS. W głosie jest nasza moc. [przejdź>>]

3. CIAŁO I OBECNOŚĆ. Czytanie ciała. Tu i teraz. [przejdź>>]

4. LUDZIE LUSTRA. Świadome bycie w relacji. [przejdź>>].

5. AUTOAGRESJA. Atak na siebie. Dlaczego sobie to robisz? [przejdź>>].

6. GRANICE. Potrzeby. Stawanie za sobą. [przejdź>>].

7. ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Jest Twoja. [przejdź>>].

8. MOC. Dlaczego uciekamy przed własną mocą. [przejdź>>].

9. MIŁOŚĆ. Wielkie słowa nie zawstydzają. [przejdź>>].

10. KIM JESTEŚ. Pokazać siebie. [przejdź>>].

11. ODPOCZYNEK. Pozwolić sobie? [przejdź>>].

12. INTEGRACJA. Czuły obserwator. [przejdź>>].

Bądź zawsze na bieżąco

0