Plan treningowe dla kobiet - trening dla początkujących dziewczyn ...
PLANY TRENINGOWE BURN IT!

PLANY TRENINGOWE BURN IT!

Plany treningów siłowych stworzone dla kobiet przez Agnieszkę Niedobylską

Bez względu na to, czy chcesz trenować w domu czy na siłowni - wybór treningu siłowego to zawsze dobry wybór!

“SZALEŃSTWEM JEST WCIĄŻ ROBIĆ TO SAMO I SPODZIEWAĆ SIĘ INNYCH REZULTATÓW” - Albert Einstein

Jeśli jesteś na tej stronie to prawdopodobnie przeżyłaś już historię z trenowaniem tzw. “intuicyjnym” – czyli robieniem tego na co masz ochotę danego dnia 😉 

Jak wiadomo taki trening nie przynosi na dłuższą metę pożądanych rezultatów, dlatego że trudno przewidzieć jakie będą jego skutki w perspektywie paru tygodni i lat, a z reguły i tak kończysz na przerabianiu ćwiczeń, które lubisz i nie stanowią dla Ciebie wyzwania. 

*

Być może próbowałaś już to robić na własną rękę i wpadłaś w zaklęte koło powtarzając ciągle te same ćwiczenia, które wydawały Ci się być najbardziej skutecznymi. Czy widziałaś efekty?

Być może niewielkie tak. Ale czy masz pewność, że za parę miesięcy Twoja sylwetka będzie wyglądać tak jak sobie to zaplanowałaś? Zapewne nie.

*

Programowanie planów treningowych to nie jest łatwa sprawa.

Możesz nauczyć się samodzielnie zaprogramować plan treningowy (naprawdę zamierzasz poświęcić długie godziny na nauce planowania treningu siłowego?) albo możesz zaufać doświadczonym ludziom, którzy zajmują się programowaniem treningu siłowego już ponad 20 lat i ciągle się w tym doskonalą!

*

Nawet jeśli masz podstawową wiedzę na temat budowy ciała ludzkiego, to na pewno zdajesz sobie sprawę, ile specjalistycznej wiedzy należy posiadać, aby ułożyć skuteczny i mądry plan treningowy. Skuteczny, czyli taki, który pozwoli Ci dojść do wymarzonego celu. Mądry, czyli taki, który doprowadzi Cię do niego jak najkrótszą drogą przy włożeniu najmniejszego wysiłku.

CEL?

Dlatego, jeśli Twoim celem jest:

 • redukcja masy ciała
 • wysmuklenie i ujędrnienie sylwetki
 • zbudowanie masy mięśniowej
 • nadanie ciału wymarzonych kształtów
 • wypracowanie płaskiego brzucha
 • zwiększenie siły
 • wyrównanie dysbalansu mięśniowego
 • osiągnięcie pełnego zdrowia

To trafiłaś IDEALNIE!

bo plany BURN IT to najlepsze plany treningowe dla kobiet. Bez względu na to czy chcesz trenować w domu, czy na siłowni! Zaplanowaliśmy dla Ciebie specjalną ścieżkę rozwoju Twojej sylwetki. Jedyne co musisz zrobić to po prostu zaplanować trening i zrobić go wg naszych wskazówek!

Czy musisz to robić już dziś? Nie. 

 

DOSTĘP DO WSZYSTKICH PLANÓW BURN IT JEST DOŻYWOTNI!

DLACZEGO TRENING SIŁOWY?

 • Jak dowodzą badania trening siłowy zagęszcza Twoje kości, zmniejsza ryzyko wystąpienia osteoporozy. Im jesteś starsza tym jest dla Ciebie lepszy!
 • To dzięki niemu budujesz mięśnie tym samym jesteś w stanie kształtować sylwetkę, przy czym sama manipulujesz przyrostem masy mięśniowej: chcesz mieć większą lub mniejszą pupę? To zależy tylko od Ciebie!
 • Zwiększa Twoją siłę, sprawność fizyczną oraz wytrzymałość,

 • LECZY! Dosłownie i w przenośni. Dzięki niemu pozbędziesz się bólu wynikającego ze złej postawy ciała w życiu codziennym, np. bólu pleców spowodowanego nieprawidłową pozycją siedzącą przed komputerem lub nieprawidłową techniką dźwigania ciężkich rzeczy

 • Genialnie wpływa na zmniejszenie tkanki tłuszczowej!

 • Poprawia jakość swojego mięśnia sercowego, co nie jest bez znaczenia w perspektywie lat;

 • Kształtuje charakter i pomaga utrzymać dyscyplinę!

POWYŻSZYCH CELÓW NIE OSIĄGNIESZ ROBIĄC GŁÓWNIE CARDIO!

JAKĄ PROPOZYCJĘ MAM DLA CIEBIE?

Plany treningowe dla kobiet, które bez obaw można wykonywać w domu lub na siłowni, bez ryzyka kontuzji. Choć plany dedykowane są kobietom, również mężczyźni z powodzeniem realizują moje plany, osiągając niezwykłe efekty! Wszystko, tak naprawdę, zależy od obciążenia jakie weźmiesz oraz od stosowanej diety.

Moje plany są planami treningowymi ONLINE, to znaczy, że dostęp do nich masz zawsze i wszędzie, w każdym miejscu, o każdej godzinie, dożywotnio! Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto w platformie treningowej i już! Możesz zaczynać.

Moje plany treningowe są idealne dla kobiet, które:

 • 1

  dotychczas układały plany treningowe samodzielnie i przestały widzieć ich efekty

 • 2

  których celem jest budowa masy mięśniowej (przy nadwyżce kalorycznej)

 • 3

  pragną wypracować swoją wymarzoną sylwetkę,

 • 4

  chcą, aby ich całe ciało było sprawne do końca życia

 • 5

  dużo schudły lub są po porodach i mają problem z nadmiarem wiszącej skóry

 • 6

  w codziennym życiu doświadczają bólów mięśni i stawów

 • 7

  są wymagające i lubią stawiać sobie ambitne wyzwania

 • 8

  ćwiczyły bez planu i bez rezultatów

 • 9

  poprzez sport chcą kształtować swój charakter i siłę woli

KIM JESTEM?

Dlaczego to moje plany powinnaś realizować?

Nazywam się Agnieszka Niedobylska. Jestem certyfikowaną trenerką kulturystyki oraz fitness. Pracuję jako Trenerka od 2009 roku. Programuję treningi od ponad dekady. Osobiście treningiem siłowym zajmuję się od 15. roku życia. Jestem autorką 12 programów treningowych dla kobiet Strong Home Gym oraz Strong Gym, które sprzedały się w tysiącach. Mam na koncie ogromne sukcesy swoich podopiecznych, bo ciągle edukuję w temacie treningu siłowego i wyjaśniam mity na jego temat. Wierzę, że połączenie dobrego planu treningowego oraz systematyczności to klucz do pięknej sylwetki. Dobry plan znajdziesz tu. Po Twojej stronie jest tylko systematyczność. 

POPULARNE MITY O TRENINGU SIŁOWYM:

 • trening siłowy jest wyłącznie dla mężczyzn
 • od treningu siłowego mięśnie rosną w sposób niekontrolowany
 • zamienisz się w kulturystę/kulturystkę po kilku treningach
 • ćwiczenia z obciążeniem spowodują, że będziesz wyglądać jak mężczyzna
 • nieustannie musisz inwestować w sprzęt, aby robić progres 

NIC Z TYCH RZECZY!

Plany treningowe, czy inaczej: programy treningowe układa się pod konkretny cel, pod oczekiwania konkretnych odbiorców. 

Dawno minęły już czasy, w których trening siłowy był dedykowany wyłącznie mężczyznom. Aktualnie często na siłowni widzę więcej kobiet niż mężczyzn.

Wiem, jak to zrobić, abyś za pomocą ćwiczeń siłowych sama zbudowała i utrzymała wymarzoną sylwetkę. 

W zależności od Twoich umiejętności i predyspozycji przygotowałam kilka wersji planu treningowego zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych. 

Dopasowane pod Twoje cele plany treningowe pozwolą Ci na wydobycie z Ciebie całego potencjału, który po pewnym czasie zaprocentuje wysportowaną sylwetką oraz świetną kondycją.

JAK WYGLĄDA BUDOWANIE MIĘŚNI?

To, czy będziesz miała rozbudowaną masę mięśniową zależy w głównej mierze od Ciebie. To znaczy, że aby mięśnie rosły, muszą spotkać się trzy czynniki: nadwyżka kaloryczna, odpowiedni bodziec zadany Twoim mięśniom oraz regeneracja. A więc widzisz, że nic bez Twojej wiedzy i zgody w Twoim ciele nie urośnie.

W tym miejscu również dementuję kolejny mit: nie zamienisz się w kulturystkę nawet, jeśli będziesz realizować program za programem. Czy ja wyglądam na kulturystkę? Nie. W czasie osobistych treningów realizuję te, które są rozpisane na platformie. Aby zostać kulturystą potrzeba naprawdę wielu lat ciężkiej, pełnej wyrzeczeń pracy nad własnym ciałem. To jest nie tylko kwestia trudnych treningów, ale także specjalistycznej, naprawdę wymagającej diety. My w Burn It mamy zupełnie inne podejście i cele!

PROGRESJA

Ostatni mit, wśród wymienionych wyżej. Progresja, czyli (np. jak w przypadku progresji intensywnościowej) sięganie po coraz większe obciążenie jest ważna tak długo, jak długo nie będziesz zadowolona z efektów swojego treningu. To Ty decydujesz o tym, czy potrzebujesz zakupić dodatkowe obciążenie i jak duże. STOP możesz powiedzieć sobie w każdej chwili!

PLANY TRENINGOWE

Mam dla Ciebie DWA RODZAJE planów treningowych:

Plany Treningowe Strong Home Gym – trenujesz w domu

oraz

Plany Treningowe Strong Gym – trenujesz w siłowi

Plany SHG

Strong Home Gym 1.0-6.0

zaprojektowane są tak, abyś mogła wykonywać je w domu, bez konieczności wyjścia na siłownię! Być może masz małe dzieci, jesteś samotnym rodzicem, być może praca i obowiązki domowe nie pozwalają na regularne wyjścia na siłownię, a może jesteś osobą, która unika ludzi, tłumu i woli spalać kalorie w zaciszu własnego domu? Bez względu na powód – masz do dyspozycji aż 6 planów treningowych, z których każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny cel! Treningi trwają od 45 do 75 minut i oprócz wysiłku siłowego znajdziesz tutaj również tak zawsze finishery, mające na celu podnieść nieco nasze tętno i spalić więcej kalorii.

Plany SG

Strong Gym 1.0-6.0

dedykowane są osobom, które lubią chodzić na siłownię i mają taką możliwość. Które chcą nauczyć się obsługi maszyn i nie chcą kupować sprzętu sportowego do domu, ze względu na koszty lub, po prostu brak miejsca. Plany SG również są zaprojektowane tak, aby stanowić jedną całość, jedną drogę do osiągnięcia wymarzonej sylwetki – masz do wyboru sześć różnych programów w różnych systemach treningowych. To bardzo profesjonalnie ułożone programy dla kobiet, których celem jest budowa sylwetki. Podobnie jak plany SHG trwają od 45 do 75 minut. Wybierając ścieżkę planów SG lub SHG masz co robić przez najbliższe pół roku!

Z KIM PRACUJĘ?

Zaufało mi już wiele kobiet. Stosując trening siłowy – chudną, budują lub utrzymują zbudowaną sylwetkę. Ale dzięki nim robią to w  piękny sposób! Ich ciało, pomimo zmiany wagi, wygląda na jędrne i zdrowe!

Wśród StrongSióstr wiele jest kobiet, które naprawdę dużo przybrały na wadze, z różnych względów – choroby, leki, ciąże. Każda z dziewczyn, która zdecydowała się rozpocząć ze mną regularny trening siłowy jednoznacznie podkreśla, że nie spodziewała się, że jej ciało, jej skóra, może jeszcze tak dobrze wyglądać! 

Podejmij wyzwanie,

w którym stawką jest Twoje zdrowie i forma już dziś, a na pewno nie pożałujesz!

Bądź zawsze na bieżąco

0