e-book - Kontrola głodu i sytosci - Burn It! ...
KONTROLA GŁODU I SYTOŚCI

KONTROLA GŁODU I SYTOŚCI

Czyli jak nie być głodnym na diecie redukcyjnej - ebook.

Odczuwanie sytości jest determinantą naszego zdrowia. Zaburzenia na tym polu przyczyniają się do spożywania większej, niż Twój organizm potrzebuje, ilości kalorii. Od ciągłego podjadania już tylko krótka droga do przybrania na wadze. Ale to akurat będzie Twój najmniejszy problem...

Wiem jak to jest…

…mieć ciągle ochotę na podjadanie. Wielokrotnie zdarzało mi się jeść wtedy, kiedy nie byłam głodna, ale wydawało mi się, że jak za chwilę nie zjem to zwariuje. Niejednokrotnie też zaliczałam tzw. “zjazdy energetyczne” po posiłkach, które wydawały mi się zdrowe i pożywne. 

Ciągłe wzloty i upadki oddalały mnie od celów jakie sobie stawiałam, co tylko zwiększało moją frustrację. 

To było w czasach, kiedy nie rozumiałam, że tym stanem rządzą hormony, złe nawyki, brak wiedzy na temat produktów oraz mój aktualny stan psychiczny. 

Dziś, po wielu latach pracy nad sobą, edukacji w zakresie żywienia, pracy z innymi kobietami – wiem, że rozwiązanie wielu problemów sprowadza się do zrozumienia działania pewnych mechanizmów. 

Dlatego, jeśli Twoim problemem jest:

 • często towarzyszące Ci uczucie głodu
 • brak kontroli nad zachciankami
 • brak wiedzy na temat hormonów, które wpływają na to co jesz
 • brak wiedzy na temat żywienia m.in. ilości spożywanych przez Ciebie posiłków, doboru odpowiednich produktów czy suplementacji, w kontekście kontroli głodu i łaknienia
 • ciągłe podjadanie w czasie, kiedy jesteś na redukcji
 • zaliczanie spadków energetycznych w ciągu dnia
 • brak czasu na dochodzenie do tego wszystkiego metodą prób i błędów
 • brak planu, który pomógłby Ci wyregulować Twoje skrajne stany żywieniowe oraz pomógł w zmianie nawyków

To mam dla Ciebie rozwiązanie!

Ebook “Kontrola głodu i łaknienia” to książka, która zawiera 55 stron wiedzy w 5 najważniejszych obszarach związanych z żywieniem. To materiał, który pomoże Ci przełamać stare schematy, dzięki strategicznemu podejściu do problemu. Po przeczytaniu jej zaczniesz świadomie odróżniać głód od zachcianki i odzyskasz kontrolę nad swoim żywieniem. To książka, w której zebrałam mnóstwo praktycznych wskazówek dot. wyboru systemu żywieniowego oraz produktów, rodzajów posiłków, które najlepiej wpływają na Twoje poczucie sytości. To rady, dzięki którym zwiększysz smakowitość swoich posiłków, co niesamowicie Cię usatysfakcjonuje.  Poruszam w niej także problemy psychologiczne, które mają ogromny wpływ na stan naszego zdrowia, takie jak: mindful eating, podejście 100% albo nic, nagradzanie się jedzeniem, walka z poczuciem winy itd. Ebook Kontrola głodu i sytości to drogowskaz do tego jak poznać swoje Tigger Food, co jeść na mieście, albo wtedy kiedy to nie Ty gotujesz, a jesteś w gościach etc. 

Czy ta książka jest dla Ciebie?

TAK, JEŚLI:

 • Zależy Ci na długoterminowym zdrowiu i efektach Twojej diety
 • Szukasz w sieci pewnych i sprawdzonych informacji na temat głodu i sposobów panowania nad nim
 • Gubisz się w gąszczu sprzecznych informacji pisanych przez samozwańczych specjalistów
 • Nie wystarczy Ci sama teoria, potrzebujesz praktyki, którą od razu wprowadzisz w życie
 • Lubisz treści krótkie, zwięzłe i na temat, bez zbędnego lania wody.

TA KSIĄŻKA TO EDUKACJA PRZEZ TEORIĘ I PRAKTYKĘ!

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

W moim e-booku treści zostały podzielone na dwie części:

 • 1

  I. TEORIĘ Która w niezwykle prosty i przyjazny sposób pozwoli Ci zrozumieć stosowane w tym ebooku terminy, zilustruje Ci działanie hormonów i mechanizmów odpowiedzialnych za Twój głód

 • 2

  II. PRAKTYKĘ Która jako główna część tego ebooka, będzie stanowić dla Ciebie konkretny plan działania i przeprowadzi Cię przez 5 grup interwencji, po kolei odkrywając praktyczne aspekty kontroli głodu.

 • 3

  5 x 5=25 Logicznie ebook został podzielony na 5 interwencji, czyli głównych obszarów, które mają wpływ na Ciebie i Twoje wybory żywieniowe. Każda interwencja to 5 akcji, czyli realnych problemów z jakimi styka się każdy z nas.

Jak z nim pracować?

Tak naprawdę zależy od Ciebie. Ja proponuję podzielić sobie okres czytania e-booka na 5 tygodni. Każdy tydzień to jedna interwencja do przepracowania. Pięć dni w tygodniu możesz czytać po jednej akcji, przyswajać ją i uczyć się ją praktykować. Uczenie się jest najbardziej skuteczne, jeśli od razu to, co przeczytasz wprowadzisz w życie – czyli praktycznie wykorzystasz zdobytą wiedzę. To jest udowodnione.  Dwa dni w tygodniu będą dniami integrującymi przeczytane treści. W ten sposób, po pięciu tygodniach, będziesz mieć świadomość problemu oraz będziesz mieć wiedzę wiedzę potrzebną do tego, aby móc sobie poradzić z głodem czy zachciankami.

Dlaczego ta książka jest inna niż wszystkie?

To nie jest pseudo poradnik, ani podręcznik upchany teorią i wynikami badań, to coś zupełnie innego! W moim e-booku znajdziesz mnóstwo praktycznych rozwiązań, które są wynikiem wiedzy połączonej z doświadczeniem. Znajdziesz w nim:

 • Ciekawie i prosto przedstawioną teorię
 • Konkretny 5-tygodniowy plan działania, który nauczy Cię jak radzić sobie z uczuciem głodu
 • Praktyczne rozwiązanie w podziale na różne aspekty Twojego życia
 • Edukację poprzez empiryzm – doświadczanie na własnej skórze

Zaufaj mi!

Nazywam się Agnieszka Niedobylska

Jestem certyfikowaną Trenerką kulturystyki i fitness oraz żywieniowcem sportowym. Jako trenerka – wiele lat prowadzę swoich podopiecznych w sposób holistyczny. Trzy filary mojej działalności to: trening, żywienie oraz wsparcie i motywacja. Jestem również autorką m.in. Planów Żywieniowych, które są kompendium wiedzy o żywieniu w różnych systemach żywieniowych takich jak:

 • zbilansowanym 
 • low carb
 • intermittent fasting
 • active vege
 • carb cycling. 

Plany te cieszą się bardzo dużą popularnością, a efekty, jakie przynoszą, można podziwiać na moim Instagramie, gdzie co jakiś czas publikuję metamorfozy swoich podopiecznych! Dzięki moim Planom Żywieniowym i Jadłospisom moi podopieczni osiągają postawione sobie cele sylwetkowe, zmieniają swoje życie oraz dbają o zdrowie i dobre samopoczucie.  Nauczanie, motywowanie oraz budowanie wiary w swoje własne umiejętności, to sens mojego życia, a powstanie tego e-booka było jednym z marzeń.

Opinie

Dostałam książkę do recenzji i muszę przyznać, że nie spodziewałam takiej dawki wiedzy tak przystępnie przedstawionej! I te kolory! Świetny e-book!

Ania

Zostałem poproszony przez Agnieszkę o przeczytanie e-booka zanim trafił do sprzedaży i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Ma dużo grafik, które ułatwiają zapamiętanie treści, a przy tym jest dużo praktycznych wskazówek!

Tomek

Książka zmieniła moje podejście do redukcji Nauczyła mnie rozumieć, czym jest głód i jak sobie z nim poradzić. Już nie jest dla mnie przeszkodą w odchudzaniu!

Kamila

Po przeczytaniu tej książki wreszcie postanowiłem zmierzyć się z moimi zachciankami. Tym razem poszło znacznie łatwiej niż zwykle. Zupełnie inaczej myśli się o swoim organizmie, gdy rozumie się, co z czego wynika i dlaczego reagujemy w ten a nie inny sposób!

Mateusz

KUP SWOJEGO E-BOOKA

Ebook - Kontrola głodu i sytości. Czyli jak nie być głodnym na diecie redukcyjnej.

89 

Bądź zawsze na bieżąco

0