Plany żywieniowe STRONG - Burn It! ...
DIETA STRONG

DIETA STRONG

Zwiększona ilość białka + rotacja węglowodanowa.

Plan żywieniowy STRONG to propozycja idealna dla osób, które chcą poprawić swoją sylwetkę poprzez zdrową i przemyślaną redukcję czy poprzez zbudowanie dodatkowej masy mięśniowej. Plan też sprawdzi się jeśli celem jest po prostu rekompozycja sylwetki.

Jeśli jesteś kobietą, która:

 • traci dużo mięśni na etapie redukcji

 • ma problem ze zbudowaniem masy mięśniowej

 • zauważa u siebie dużą retencję wody

 • ma problemy z kontrolą łaknienia i miewa napady na podjadanie

 • trenuje 3-5x w tygodniu, a w pozostałe dni w tygodniu ma niską aktywność

 • nabiera zbyt dużo tkanki tłuszczowej podczas okresu budowy mięśni

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco przynajmniej na jedno pytanie ta dieta może być dla Ciebie!

Jakie są główne założenia tej diety?

 • ZWIĘKSZONA PODAŻ BIAŁKA

Białko to jeden z najważniejszych makroskładników niezależnie od okresu, w jakim się aktualnie znajdujesz, tzn. czy jesteś na etapie redukcji, utrzymania czy budowy masy mięśniowej. Dlatego w tej diecie znajdziesz go podwyższoną ilość, tj. >2 g na kg Twojej masy ciała.

Zwiększona ilość białka to: łatwiejsze budowanie mięśni, mniejszy rozpad mięśni podczas redukcji, większa sytość po posiłkach, szybsza regeneracja, przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej.

 

 • ZOPTYMALIZOWANE POSIŁKI PRZED I POTRENINGOWE 

Kiedy trenujesz uszczuplasz swoje zapasy glikogenu. W związku z tym potrzebujesz węglowodanów do ich uzupełnienia. Węglowodany są też pożądane jeśli Twoim celem jest budowa większych pośladków. Szczególnie ważne też są w posiłkach okołotreningowych ze względu na powodowanie wyrzutu insuliny, która stymuluje syntezę białek mięśniowych, zwiększa efekt anaboliczny pewnych aminokwasów oraz ułatwia dostarczenie odpowiednich substancji odżywczych do mięśni.

W diecie STRONG szczególną rolę odgrywają właśnie te posiłki, dlatego są wyjątkowo smaczne! Spowodują, że Twoja chęć na trening wzrośnie dwukrotnie!

 

 • ŚNIADANIA BIAŁKOWO-TŁUSZCZOWE

Jeśli jesteś kobietą, która trenuje regularnie, stosując trening siłowy, a Twoim celem jest poprawa jakościowa sylwetki, ale jednocześnie miewasz takie dni w tygodniu, w których leżysz cały dzień i nie wykonujesz żadnej pracy? Albo jedynie przemieszczasz się z domu do biura, a tam siedzisz 8 godzin? Czy w takim wypadku potrzebujesz takiej samej ilości węglowodanów każdego dnia?

NIE.

W takim wypadku świetnie będzie Ci się funkcjonować na dobrych jakościowo tłuszczach i białku. Zobaczysz, że Twoja energia w ciągu dnia będzie ciągle na stałym poziomie, a mózg będzie pracować jak żyleta!

 

 • WYJĄTKOWO SKUTECZNA STRATEGIA ROTACJI WĘGLOWODANAMI

Strategii Carb Cycling jest wiele. 

Ta na którą my się zdecydowaliśmy to podział ze względu na dni treningowe i nietreningowe. Pomimo jego prostoty jest to również najbardziej optymalny sposób rotacji.

W dni treningowe udział węglowodanów się zwiększa, zmniejsza się natomiast ilość tłuszczy. 

W dni nietreningowe jest odwrotnie. Zwiększamy ilość zdrowych tłuszczy, zmniejszamy ilość węglowodanów. 

 

 • PODAŻ KALORYCZNA

Dieta STRONG to nie tylko rotacja węglowodanami i ich zmienna ilość w zależności od aktywności. Zmienia się również podaż tłuszczy oraz kalorii! W dni nietreningowe będzie ich mniej. W dni treningowe będzie ich więcej! W nagrodę? Być może 😉

 

 • PEŁNOWARTOŚCIOWOŚĆ

Dieta STRONG została skomponowana ze szczególnym naciskiem na produkty dostarczające pełnowartościowego białka jak mięso, ryby czy nabiał. Dodatkiem są pełnoziarniste oraz warzywne źródła węglowodanów, a także zdrowe fit desery, które również są pełnowartościowe!

Pamiętaj, że białko jest najważniejszym makroskładnikiem. To aminokwasy budują Twoje włosy, paznokcie i pośladki 😉 To one są potrzebne do tworzenia enzymów trawiennych. 

To dzięki nim i procesom anabolicznym budujesz mięśnie. 

DLACZEGO zdecydowaliśmy się na stworzenie takiej diety?

Coraz więcej kobiet jest świadoma tego, że aby uzyskać jędrne ciało oraz aby zbudować piękną, proporcjonalną sylwetkę potrzebują treningu siłowego, a nie cardio.

Zdrowy, fit wygląd nadają ciału mięśnie.

Mięśni nie buduje się milionami podskoków, a podnoszeniem ciężarów.

Aby zbudować piękną, proporcjonalną sylwetkę potrzebujemy zatem mądrego planu treningowego oraz odpowiedniej diety.

Diety przemyślanej, w taki sposób, aby budowanie jej było jak najbardziej efektywne.

Proporcjonalne do włożonej pracy.

Taka jest właśnie dieta STRONG!

Z nią zbudujesz sylwetkę najszybciej!

DLA KOGO? Dla kobiet:

 • aktywnych, trenujących siłowo w domu lub na siłowni.

 • będących na redukcji, ze względu na większy udział białka w diecie

 • chcących zbudować masę mięśniową, np. zbudować pośladki

 • chcących przetestować podejście do rekompozycji, czyli “zamiany” tłuszczu w mięśnie

 • mających niską aktywność w ciągu tygodnia w dni nietreningowe

 • ciekawych jak zadziała na nich rotacja węglowodanami.

Będzie również idealna dla kobiet, które

 • 1

  są w ciąży lub karmią dziecko

 • 2

  są w dojrzałym wieku

 • 3

  stosują inny trening niż siłowy

ZALETY DIETY STRONG

Najważniejsze z nich to:

 • 1

  NIESAMOWICIE SKUTECZNA PRZY REDUKCJI Utrata zbędnych kilogramów z minimalizacją straty tkanki mięśniowej. Na tym zależy wszystkim, którzy wiedzą jak ciężko trzeba pracować na każdy kilogram mięśnia! Zwiększona podaż białka to większy efekt termiczny pożywienia.

 • 2

  NIEZASTĄPIONA PRZY BUDOWANIU SYLWETKI Dzięki zastosowaniu rotacji węglowodanów oraz kalorii, pomaga wywoływać odpowiednią odpowiedź hormonalną, pobudzającą do syntezy białek mięśniowych.

 • 3

  IDEALNA DLA ZDROWIA Uwrażliwia komórki mięśniowe na glukozę, stabilizuje poziom cukru we krwi. Zmniejsza retencję wody w organizmie. Dopasowana tak, abyś w końcu nie zasypiała przy biurku 😉

 • 4

  DOPASOWANA DO WIELU RODZAJÓW SPORTU Jej elastyczność jest wysoka. Możesz ją wykorzystywać przy uprawianiu nie tylko sportów siłowych. Również wytrzymałościowych i rekreacyjnych. 

 • 5

  EFEKTYWNY TRENING Dzięki niej poczujesz mega chęć na trening, a regeneracja po nim będzie zdecydowanie szybsza.

 • 6

  ŚWIETNIE ZARZĄDZA GŁODEM Wysoka podaż białka to większe uczucie sytości i mniejsze ryzyko przedawkowania węglowodanów. Dzięki różnorodności posiłków dieta ma wysoki współczynnik utrzymywalności. Pomaga ograniczyć konsumpcję innych produktów – tych antyodżywczych. 

CARB CYCLING!

czyli o wyjątkowości tej diety.

W tej diecie rozróżniamy udział węglowodanów ze względu na dzień treningowy i nietreningowy (w przeciwieństwie do systemu żywieniowego diety zbilansowanej gdzie udział węglowodanów jest stały niezależnie od dnia). Kiedy trenujesz – potrzebujesz  więcej węglowodanów – głównie okołotreningowo. Kiedy nie trenujesz – potrzebujesz mniej węglowodanów – posiłki opierają się głównie o bogate odżywczo produkt białkowo-tłuszczowe, po których utrzymujesz stały poziom cukru we krwi i co w konsekwencji pozwoli Ci utrzymać stały poziom energii. Ma to sens prawda? 😉 Pamiętaj po co są węglowodany w diecie. To narzędzie do budowania sylwetki. Węglowodany i trening siłowy to idealne połączenie aby aktywować szlak mTOR – kluczowy czynnik kontrolujący syntezę białek mięśniowych oraz ich adaptację do zmieniających się warunków. Upraszczając –  budowanie masy mięśniowej będzie szybsze! Obrazek obok pokazuje graficzny przykład rozkładu makroskładników (ogólnie, bez rozróżnienia na daną kaloryczność). Pamiętaj, że ten rozkład będzie inny dla diety 1600 kcal, a inny dla diety 2600 kcal.

KCAL CYCLING!

czyli o wyjątkowości tej diety.

W tej diecie rotacji nie ulegają tylko węglowodany, ale również ogólna wartość kaloryczna w ciągu dnia. Twoje zapotrzebowanie kaloryczne zmienia się na przestrzeni tygodnia, ze względu na bardziej i mniej aktywne dni.  Kiedy trenujesz – potrzebujesz więcej paliwa – kaloryczność posiłków okołotreningowych jest większa niż pozostałych. Kiedy nie trenujesz – potrzebujesz mniej paliwa– posiłki są wtedy równe, a kaloryczność rozłożona równo pomiędzy posiłki.  Strategia ta będzie również rewelacyjna, kiedy Twoim celem jest rekompozycja – czyli “zamiana tłuszczu w mięśnie”. A o tym jakie my mamy podejście do tego tematu możesz posłuchać w filmie / kliknij /. Obrazek obok pokazuje graficzny przykład dla kaloryczności 2000 kcal. 

Kiedy stosować ten plan?

Plan Strong jest na tyle uniwersalny, że można go wykorzystać w każdym okresie. Zarówno podczas redukcji, utrzymania jak i budowania masy mięśniowej.

 

 • REDUKCJA

Zwiększona podaż białka w diecie to zapobiegnie niepotrzebnemu katabolizmowi Twoich mięśni. Pamiętaj, że podczas redukcji Twój organizm woli pobierać energię z ciężko wypracowanych mięśni niż z tłuszczu – to właśnie zwiększone ilości białka pozwali zabezpieczyć Twoje mięśnie i sprawi, że energie będzie pobierana z tkanki tłuszczowej.

Natomiast rotacja węglowodanami pomoże Ci zapanować nad głodem, zapewni energię do treningu oraz wytworzy dodatkowy deficyt kaloryczny.

 

 • UTRZYMANIE / ZDROWIE

Zwiększona ilość protein w Twojej diecie zwiększy efekt termiczny pożywienia, przyczyni się to do ilości spalanych na co dzień kalorii. Duża ilość białka w diecie to również większy wydatek energetyczny organizmu, poprzez wyższy efekt termiczny pożywienia. To połączenie przyda się podczas rekompozycji, gdzie zależy Ci głównie na poprawie składu Twojego ciała. Rotacja kalorii w czasie okresu utrzymania zmniejszy ryzyko napadów głodu oraz chęci podjadania. 

Ciągłe rotowanie węglowodanami przyczyni się do mniejszej retencji wody w Twoim organizmie, co przełoży się na twardszą i bardziej dociętą sylwetkę.

 

 • BUDOWA SYLWETKI / MIĘŚNI

Jeśli aktualnie znajdujesz się w fazie budowanie masy mięśniowej to Plan Strong będzie najlepszym rozwiązaniemDodatkowa ilość protein to przecież czysty budulec dla Twoich mięśni. Taka ilość zoptymalizuje tempo budowy czystej tkanki mięśniowej. Dni o niskiej ilości węglowodanów wpłyną pozytywnie na Twoją wrażliwość insulinową oraz zmniejszą retencje wody w organizmie co wpłynie na Twój wygląd.

 

Zaufaj nam. Mamy w tym temacie już ponad dekadę doświadczenia!

JAKI TRENING

przy diecie STRONG?

Plan Strong będzie dla Ciebie idealny jeśli:

 • Trenujesz siłowo w domu lub na siłowni np. z planami Strong Gym lub Strong Home Gym, czy Fantastic Four.
 • Uprawiasz inne dyscypliny siłowe jak na przykład coraz bardziej popularny wśród kobiet trójbój, crossfit czy podnoszenie ciężarów.
 • Regularnie uprawiasz sport i potrzebujesz odpowiedniej regeneracji.

 

 

 

BAZA MAKROSKŁADNIKÓW I POSIŁKÓW

Optymalnie zbilansowane posiłki będą bazować na pełnowartościowych i szeroko dostępnych produkach.

WĘGLOWODANY

Różne rodzaje ryżu i kasz, płatki owsiane, ryżowe, bataty, ziemniaki, owoce, pieczywo, wrapy, tortille, bułki, mąka pszenna, wafle ryżowe, dżemy, nabiał, skyr, jajka

BIAŁKO

Ryby i owoce morza, kurczak, wieprzowina, indyk, szynka, szynki włoskie, wołowina, tofu, odżywki białkowe

TŁUSZCZE

Masła orzechowe, orzechy, sezam, kakao, słonecznik, zdrowe oleje i oliwy, czekolada.

 

Jak widzisz będą to posiłki bazujące na sprawdzonych i prostych produktach.

Nie zabraknie również takich posiłków jak:

Deserów / posiłków na słodko jak np. omlet biszkoptowy z orzechami i malinami czy Fit Tiramisu

Prostych i szybkich w przygotowaniu jak np. wafle ryżowe z serkiem czy owsianka z malinami.

Posiłków wytrawnych, które doskonale nadadzą się na obiad czy kolację jak np. pieczarkowe kaszotto z parmezan i polędwiczką.

Posiłków wege jak np. tofu Generao Tso czy Feta zapiekana z pomidorkami koktajlowymi.

Posiłków słodkich, deserów, szejków, placków, piuddingów, hamburgerów czy sałatek. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Posiłków kuchni polskiej jak np. Krupnik czy Ziemniaki faszerowane mięsem mielonym.

Zdrowych wersji popularnych dań określanych jako Fast Foody: Hamburger czy Proteinowy Mac’n’Cheese.

Sałatek jak np. sałatka hawajska czy sałatka z kurczakiem, awokado i jajkiem w koszulce.

Nie musisz kupować kota w worku!

Pobierz przykładowy dzień jadłospisu diety STRONG.

CO ZAWIERA PEŁNY PLAN ŻYWIENIOWY DIETY STRONG?

Podsumujmy co otrzymujesz:

 • 1

  SPERSONALIZOWANY PLAN Dożywotni plan żywieniowy dostosowany do Twojej kaloryczności, stylu życia, wagi i celu. Zestawienie makroskładników z podziałem na posiłki. Informacje na temat tworzenia własnych posiłków łącznie z zasadami wymiany produktów.

 • 2

  ZRÓŻNICOWANE MENU Jadłospis na całe 2 tygodnie (aż 56 przepisów) wraz z weekendami. Listę zakupów. Listę rekomendowanych produktów i zasady ich wymiany.

 • 3

  WIEDZA I EDUKACJA Ogólne założenia planu oraz mojej metodyki. Szczegółowe wytyczne dot. danego systemu żywienia. Rady dot. pór posiłków, nawodnienia, snu, regeneracji, liczenia kalorii czy ważenia produktów, błonnika, posiłków oszukanych, produktów zabronionych.

 • 4

  KONTROLA EFEKTÓW Dział ‘Obserwacja i śledzenie zmian‘ – dostępny na Twoim koncie Burn It. Przydatne narzędzia oraz linki.

 • 5

  GWARANCJA UTRZYMANIA Dodatkowe wskazówki i rady jak utrzymać pożądaną wagę. Wskazówki: “co dalej?” wyszczególnione co do Twojego celu.

 • 6

  PLAN SUPLEMENTACJI Podstawowy  i rozszerzony plan suplementacji. Zniżki na suplementy wiodących firm na rynku.

JESTEM ZDECYDOWANA!

kupuję PEŁNY PLAN ŻYWIENIOWY

Plan żywieniowy - Strong 1600kcal

299 

Plan żywieniowy - Strong 1800kcal

299 

Plan żywieniowy - Strong 2000kcal

299 

Plan żywieniowy - Strong 2200kcal

299 

Plan żywieniowy - Strong 2400kcal

299 

Plan żywieniowy - Strong 2600kcal

299 

MAM JUŻ PEŁNY PLAN ŻYWIENIOWY - CHCĘ GO KONTYNUOWAĆ

JADŁOSPISY NA KOLEJNE TYGODNIE powstały na prośbę StrongSióstr. Oparte są na zasadach, które zawarte są w PEŁNYM PLANIE ŻYWIENIOWYM. Jeśli przez dłuższy czas korzystasz już z jednego z planów żywieniowych BURN IT i szukasz dodatkowych inspiracji jeśli chodzi o posiłki, a jednocześnie nie chcesz zmieniać założeń samej diety – to dodatkowy jadłospis jest produktem idealnym dla Ciebie. Nowy jadłospis to zupełnie nowe posiłki. A uwierz nam – są genialne!   UWAGA: Sam jadłospis zawiera zupełnie nowe posiłki oraz listę zakupów. Nie zawiera założeń całego systemu żywieniowego.  Więcej o jadłospisach przeczytasz tutaj <<kliknij. Zobacz również sekcję FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania.

CHCĘ DOKUPIĆ NOWY JADŁOSPIS

III tydzień jadłospisu to kolejnych 28 posiłków dostosowanych do Twoich założeń żywieniowych

Jadłospis - Strong - 1600kcal

129 

Jadłospis - Strong - 1800kcal

129 

Jadłospis - Strong - 2000kcal

129 

Jadłospis - Strong - 2200kcal

129 

Jadłospis - Strong - 2400kcal

129 

Jadłospis - Strong - 2600kcal

129 

POTRZEBUJĘ NOWYCH INSPIRACJI KULINARNYCH

Kupuję dodatkowy jadłospis na IV tydzień planu żywieniowego.

Jadłospis 2 - Strong - 1600kcal

129 

Jadłospis 2 - Strong - 1800kcal

129 

Jadłospis 2 - Strong - 2000kcal

129 

Jadłospis 2 - Strong - 2200kcal

129 

Jadłospis 2 - Strong - 2400kcal

129 

Jadłospis 2 - Strong - 2600kcal

129 

REKOMENDACJE

Wasze opinie

Plan jest rewelacyjny! Nigdy nie uważałam się za szefową kuchni jednak kilka pierwszych przepisów pokazało mi, że to nie jest takie trudne. Możliwość wymiany produktów i cały posiłków - MEGA! Smacznie, szybko i dużo wiedzy podanej na 'talerzu'

Martyna

Zostałam wybrana do testów tego planu, po pełnych dwóch tygodniach muszę przyznać, że to najlepszy plan z jakim miałam doczynienia od Burn It. Rotacja węgli i kalorii na ogromny plus. Rekompozycja in progres :)

Ola

Ta dieta to cudo, jem tyle ile potrzebuje w dany dzień, mam siłę na trening, waga spada. Fit desery i słodkie posiłki to prawdziwy sztos.

Asia

Obawiałam się zwiększoną ilości białka w diecie jednak nie są to w rzeczywistości aż tak duże ilości. Do tego jest bardzo dużo zamienników i różnych źródeł protein - naprawdę fajnie można skomponować sobie posiłek.

Justyna

I NA KONIEC PAMIĘTAJ, ŻE:

To plan żywieniowy ma być dopasowany do Ciebie, a nie Ty do planu!

Nigdzie nie znajdziesz planów żywieniowych online, które są:

  • tak bardzo zbliżone do stałej współpracy indywidualnej,
  • dokładnie dobrane do Twojego celu i stylu życia,
  • dające Ci tyle wiedzy o żywieniu i zdrowych nawykach,
  • tak obszernie opracowane.

 

Zobacz też inne systemy żywieniowe dostępne na BURN IT!

OBLICZ SWOJE
ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE

Jeśli już wiesz, jaka kaloryczność planu będzie dla Ciebie najlepsza, możesz od razu przejść do wyboru swojego nowego planu żywieniowego.

Jeśli jednak nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego lub masz wątpliwości co do odpowiedniego dla Ciebie systemu żywieniowego - skorzystaj z mojego kalkulatora.

Dowiesz się z niego nie tylko tego, ile kalorii powinna dostarczać Ci Twoja dieta, ale także uzyskasz podpowiedzi, jaki system żywieniowy pasuje do Twojej codziennej aktywności i typu budowy. 

Poszukaj też wskazówek w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami

Nie wiesz jaki plan będzie odpowiedni dla Ciebie?
Rozwiąż szybki quiz i dowiedz się jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

DOBIERZ PLAN ŻYWIENIOWYz pomocą kalkulatora
Krok 1/5

Waga

- +
kg

Wzrost

- +
cm

Wiek

- +
lat(a)
Krok 2/5

Wiesz ile kalorii spalasz na treningu?

Krok 3/5
Krok 4/5

WPISZ SWOJĄ WARTOŚĆ NEAT

spontaniczna aktywność fizyczna w ciągu dnia

JEST TO AKTYWNOŚĆ INNA NIŻ PLANOWANE JEDNOSTKI TRENINGOWE

- +
kcal

W ciągu dnia jestem

MAŁO AKTYWNA+ 200 KCAL
 • DOJEŻDZAM DO PRACY AUTEM
 • PRACA SIEDZĄCA
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 3000 KROKÓW DZIENNIE
UMIARKOWANIE AKTYWNA+ 300 KCAL
 • DOJEŻDZAM DO PRACY KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
 • praca głównie siedząca plus obowiązki domowe, zakupy itd.
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 5000 KROKÓW DZIENNIE
BARDZO AKTYWNA+ 400 KCAL
 • CHODZĘ DO PRACY NA PIECHOTĘ
 • PRACA STOJĄCA, OBOWIĄZKI DOMOWE, OPIEKA NAD DZIEĆMI
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 7000 KROKÓW DZIENNIE
 • JESTEM EKSPRESYJNA
WYSOKO AKTYWNA+ 500 KCAL
 • DOJEŻDŻAM DO PRACY ROWEREM
 • PRACA FIZYCZNA
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ PONAD 10 000 KROKÓW DZIENNIE
 • dużo gestykuluje jestem temperamentna ;)

*To są tylko przykładowe pozycje, które mają Ci ułatwić przyporządkowanie się do jednej z grupy aktywności.

Krok 5/5

Cel

Twoje zapotrzebowanie to:

1438 BMR Podstawowa przemiana materii
72 EPOC (5%) Spalanie po wysiłku
0 TEA Planowana efektywność fizyczna
187 TEF (8%) Efekt termiczny pożywienia
2525 TDEE Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
4093 KCAL

WYBRANE DLA CIEBIE PLANY ŻYWIENIOWE + 2 TYGODNIE JADŁOSPISU

WYBRANE DLA CIEBIE SAME JADŁOSPISY NA 3 TYDZIEŃ

WYBRANE DLA CIEBIE SAME JADŁOSPISY NA 4 TYDZIEŃ

POZOSTAŁE PLANY ŻYWIENIOWE + 2 TYGODNIE JADŁOSPISU

Dieta Redukcyjna 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
359 
Dieta Redukcyjna 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
359 
Dieta Redukcyjna 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
359 
Dieta Redukcyjna 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
359 
Dieta Strong 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 

POZOSTAŁE: KONTYNUACJA PLANU ŻYWIENIOWEGO - JADŁOSPISY NA 3 TYDZIEŃ

Jadłospis Strong 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
129 
Jadłospis Strong 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
129 
Jadłospis Strong 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
129 
Jadłospis Strong 2000 kcal