Plany treningowe w domu - plan ćwiczeń do wykonania w domu ...
PLANY TRENINGOWE DO DOMU

PLANY TRENINGOWE DO DOMU

DLA KOBIET KTÓRE LUBIĄ DŹWIGAĆ

Profesjonalne plany treningowe treningu siłowego stworzone przez Agnieszkę Niedobylską, których celem jest budowa pięknej, proporcjonalnej, kobiecej sylwetki.

Czy...

 • Chcesz zacząć trenować w domu, ale nie wiesz, od czego zacząć?
 • Nie wiesz, jaki będziesz potrzebować sprzęt i jak poprawnie wykonywać ćwiczenia?
 • Dotychczasowe treningi nie przyniosły Ci większych efektów?
 • Nie możesz sobie pozwolić na pracę 1:1 z trenerem personalnym?
 • Potrzebujesz profesjonalnego planu treningowego z jasno określonymi celami?
 • Nie wiesz jak rozpisać sobie plan treningowy na kilka tygodni oraz jak stosować progresję treningową?
Plany treningowe do wykonania domu

JEŚLI TWOIM CELEM JEST:

 • rozbudowa masy mięśniowej
 • redukcja masy ciała
 • uwidocznienie mięśni i uzyskanie wymarzonej sylwetki
 • odsłonięcie mięśni brzucha
 • wzmocnienie mięśni pleców
 • wyrzeźbienie konkretnej partii ciała
 • zwiększenie swojej siły
 • ujędrnienie skóry
 • praca nad dysproporcją mięśniową i lekkimi wadami postawy

JEŚLI TAK, TO MAM COŚ DLA CIEBIE!

PRZEDSTAWIAM CI MOJE PLANY TRENINGOWE STRONG HOME GYM

PROFESJONALNE PLANY TRENINGOWE DLA KOBIET TRENUJĄCYCH W DOMU

Jest ich aż sześć! Jeden plan treningowy realizujesz od 4-12 tygodni! Czyli kupując jeden plan treningowy masz rozpisane działania nawet na 3 miesiące do przodu! Plany, które kupujesz, dostępne są online na każdym urządzeniu, na którym możesz zalogować się do naszej platformy. Dostęp do planów jest dożywotni! A jeśli któryś z planów zechcesz powtórzyć, istnieje możliwość “wyzerowania” planu tak, abyś mogła zacząć od nowa. 

Wraz z planem treningowym otrzymujesz również materiały wideo: rozgrzewkę, rozciąganie oraz instrukcję wykonania każdego ćwiczenia, dzięki której nauczysz się jak prawidłowo wykonywać ćwiczenie i co powinnaś czuć w trakcie ćwiczenia, abyś sama mogła korygować swoje błędy.

Każdy z planów treningowych Strong Home Gym jest inny i każdy kolejny jest trudniejszy od poprzedniego. To jeden z aspektów progresu, który jest dla mnie ważny bo jest podstawowym elementem adaptacji oraz pełni funkcję motywującą i realnie poprawia jakość Twoich treningów oraz Twoją siłę i sprawność!

Plany treningowe w domu

DLA KOGO

SĄ PLANY STRONG GYM?

Od razu Ci podpowiem: jeśli interesuje Cię plan treningowy treningu siłowego dla początkujących w domu, skup się przede wszystkim na pierwszym planie treningowym tzn. Strong Home Gym 1.0 FBW (full body workout). Jeśli ćwiczyłaś już kiedyś z obciążeniem, a Twoje doświadczenie to minimum pół roku treningu siłowego, możesz rozważać rozpoczęcie realizacji programu Strong Home Gym od planu drugiego, czyli Strong Home Gym 2.0 Upper Lower.

 

Każdy plan treningowy jest unikalny, skupiony jest na innym celu, innych priorytetach i będzie miał różne zastosowanie na różnych etapach Twojej drogi. Co za tym idzie, wybierając plany Strong Home Gym masz zaplanowane wiele miesięcy treningów do przodu i to trenując w domu. Koniec z zastanawianiem się co dzisiaj masz robić! Każdy plan to inny system treningowy, który rozwija Cię wszechstronnie, również pod kątem edukacyjnym. Ćwiczenia są zróżnicowane, a czas z nimi ucieka jak szalony, a Ty budujesz proporcjonalną, wymarzoną sylwetkę!!

 

I TO JEST COŚ CO WYRÓŻNIA BURN IT NA TLE POLSKIEGO RYNKU FITNESS. 

Ponieważ myślimy o Twoim rozwoju w perspektywie dłuższej niż czas trwania jednego mikrocyklu treningowego (4 tygodnie). Od samego początku, czyli zaczynając od SHG 1.0 mieliśmy w głowie kolejne plany treningowe. Całość planów treningowych została przez nas bardzo dokładnie przemyślana i dlatego możemy zaproponować Ci naszą rekomendowaną ścieżkę rozwoju Twojej sylwetki. 

Zaufaj naszemu doświadczeniu i przestań trenować intuicyjnie.

REKOMENDOWANA ŚCIEŻKA ROZWOJU

Wykonuj plany zgodnie z podaną kolejnością, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Wszystko zostało przemyślane tak, abyś miała pewność, że:

 • Twoje ciało będzie się rozwijać w odpowiednim tempie

 • Nie przetrenujesz się

 • Uzyskasz maksymalne rezultaty przy minimum potrzebnego w danym momencie wysiłku

NASZA REKOMENDOWANA ŚCIEŻKA ROZWOJU TO GWARANCJA TWOJEGO SUKCESU!

JAK BĘDZIE WYGLĄDAĆ TWÓJ ROZWÓJ Z PLANAMI STRONG HOME GYM?

Poniżej przedstawię Ci najważniejsze informacje dotyczące każdego z nich. Dużo więcej informacji znajdziesz w stronie osobnej dla każdego planu treningowego STRONG HOME GYM. Jeśli wciąż będziesz mieć wątpliwości przeczytaj zakładkę FAQ lub skontaktuj się z nami.

strong home gym 1.0 Full Body Workout

SHG 1.0

FBW

Korzystając z planu SHG 1.0 Full body workout zaczynasz od podstaw i fundamentów treningu siłowego. Jest to plan wprowadzający lecz wciąż wymagający, który został rozpisany w systemie FBW – czyli trenujemy całe ciało na każdym treningu. 

Zawiera podstawowe  ćwiczenia dla początkujących w domu, które każdy musi opanować. W czasie trwania tego planu uczysz się podstawowych wzorców ruchowych, korzystając ze wskazówek technicznych. Full body workout (w skrócie FBW), oznacza, że w czasie jednego treningu trenujesz całe ciało, wszystkie partie mięśniowe. Zdobywasz wiedzę, doświadczenie i pewność siebie w treningu siłowym. 

strong home gym 2.0 Upper Lower

SHG 2.0

Upper Lower

Gdy już zapoznasz się z podstawami, nadchodzi pora na kolejny krok – rozwój najważniejszej cechy motorycznej w naszym życiu, czyli siły. To czas na ruchy złożone, wielostawowe, mocno siłowe takie jak martwy ciąg, przysiady czy wyciskania. Celem Strong Home Gym 2.0 Upper/Lower jest wypracowanie i kontynuacja nauki  techniki do ciężkich ćwiczeń siłowych. 

System Upper Lower oznacza, że partie mięśniowe podzielone są na górne i dolne, a podczas jednego treningu trenujesz tylko wybraną część – górę lub dół. Celem tego planu jest budowa Twojej siły oraz wzmocnienie mięśni stabilizacyjnych, mięśni brzucha, mięśni pleców, co przygotuje nasze ciało do cięższych ćwiczeń i do realizacji kolejnych planów treningowych.

strong home gym 3.0 Push Pull Glutes

SHG 3.0

Push Pull Glutes

Gdy już opanujesz najważniejsze wzorce ruchowe i podstawowe ćwiczenia siłowe nadchodzi czas na pracę nad wymarzoną sylwetką. Plan Strong Home Gym 3.0 Push Pull Glutes to typowy plan hipertroficzny dla kobiet nastawiony na trening sylwetkowy, z głównym priorytetem na rozbudowę pośladków oraz naciskiem na budowę kształtnych barków i szerokich pleców”– takie podejście to doskonała droga do sylwetki klepsydry o której tyle z nas marzy, System treningowy  push/pull/glutes to mój autorski system na uzyskanie pożądanego efektu kobiecej sylwetki. W tym planie ćwiczenia są nieco bardziej skomplikowane, wymagają od Ciebie opanowania podstaw i odpowiedniego czucia mięśniowego. Ten plan treningowy to również doskonały start dla wszystkich, którzy opanowanie podstaw mają już za sobą.

strong home gym 1.0 Front 2 back

SHG 4.0

Front2Back

Po przepracowaniu kilku miesięcy z poprzednimi planami, siłowymi czy sylwetkowymi, zapewne pojawią się pewne nieuniknione problemy w postaci dysbalansu mięśniowego gdzie jedna strona jest silniejsza od drugiej. Każdy z nas jest tak skonstruowany, że te same kości, mięśnie czy przyczepy po różnych stronach ciała mogą mieć inną długość, przez co dźwignie są inne. Nadchodzi czas na wyrównanie różnic i przywrócenie szkieletu mięśniowego do względnej równości. To zadanie spełnia plan treningowy Strong Home Gym 4.0 Front2back.  W tym planie znajdziesz dużo ćwiczeń sylwetkowych, izolowanych czy unilateralnych, czyli angażujących tylko 1 rękę lub 1 nogę. Ćwiczenia te wyrównują deficyt w łańcuchu kinematycznym, czyli, mówiąc wprost: niwelują wady postawy. System treningowy, który zastosowany jest w tym planie to Front2Back, czyli podział Twojego ciała na taśmę przednią i tylną. Jest to rzadko spotykany system jednak ma naprawdę wiele zalet, jeśli potrafi się z niego umiejętnie korzystać.

strong home gym 5.0 Booty Builder

SHG 5.0

Booty Builder

I dopiero gdy przejdziesz już całą tę ścieżkę, możesz przejść do treningu specjalistycznego, pierwszego, który będzie celował w konkretne grupy mięśniowe, na których Ci zależy. Strong Home Gym 5.0 Booty Builder – ten plan bierze na tapet ćwiczenia siłowe i hipetroficzne na pośladki. Nastawiony jest na poprawę mięśni pośladka, poprawę mięśni brzucha oraz kształtowanie kobiecej sylwetki, tak aby zbliżyć ją jak najbardziej do figury klepsydry. W ten sposób osiągniesz jędrne, okrągłe i silne pośladki! A to, ile urosną, będzie zależało tylko od Twojego zaangażowania, od obciążenia i Twojej diety!

To plan skierowany do osób przynajmniej średnio zaawansowanych, które podstawy mają już za sobą. 

strong home gym 6.0 Booty Builder 2

SHG 6.0

Booty Builder 2

Jeśli trening na pośladki przestanie być dla Ciebie wyzwaniem to znaczy, że przyszedł czas na program Strong Home Gym Booty Builder 2.0! Plan ten, choć nadal z priorytetem na pośladki, jest trudniejszy od poprzedniego, ponieważ nie dość, że zwiększamy w nim intensywność (trenujemy głównie na RPE8-10 czyli dość blisko upadku mięśniowego) to i objętość treningowa w tym planie jest na najwyższym jak dotąd poziomie, System treningowy z jakiego korzystamy w tym planie nosi nazwę ‘split’ czyli specjalistycznego podziału zależnego od naszych priorytetów. W planie tym mięśnie pośladka ćwiczymy aż 3 razy w tygodniu na różnych zakresach powtórzeń, wzorcach ruchowych i ciężarach.W efekcie nie tylko utrzymasz swoje pośladki i skórę na pośladkach w doskonałej kondycji, nie tylko będziesz mogła dodatkowo rozbudować masę mięśniową pośladka, ale i uzyskasz płaski brzuch z widocznym zarysem mięśni!

Co zawiera każdy plan STRONG GYM?

 • 1

  Plan działania

  Każdy trening uwzględnia wszystkie niezbędne wskazówki potrzebne do jego wykonania informacje.

 • 2

  Filmy instruktażowe

  Pokażę Ci technikę każdego ćwiczenia, które znajdziesz w planie oraz dam Ci praktyczne rady.

 • 3

  Zbiór wiedzy

  Dostęp do zakładki Moje Materiały, w której znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat treningu siłowego.

 • 4

  Wspólna rozgrzewka

  Dobra rozgrzewka to podstawa. Dlatego ten etap przejdziemy wspólnie abyś nie miała wątpliwości.

 • 5

  Wspólne rozciąganie

  Rozciąganie to najczęściej pomijany fragment treningu. Ze mną będziesz w tym systematyczna.

 • 6

  Progresja treningowa

  Gwarantuję Ci progress! W planie zawarłam okres akumulacji objętościowej i tygodni Deload oraz ćwiczeń progresywnych w każdym tygodniu!

Wszystkie plany razem

tworzą wyjątkową ścieżkę, mapę, służącą do osiągania kolejnych celów na drodze do pięknej, silnej i zgrabnej sylwetki.

Bądź zawsze na bieżąco

0