Plany żywieniowe LOW CARB - Burn It! ...
LOW CARB

LOW CARB

Plan Żywieniowy o obniżonej zawartości węglowodanów.

Idealna strategia dla zachowania stałego poziomu energii w ciągu dnia. Ustabilizuj swoją gospodarkę glukozowo-insulinową. Traktuj węglowodany jako narzędzie w drodze do celu.

Jeśli jesteś kobietą, która:

 • ma problemy z gospodarką hormonalną oraz glukozowo-insulinową

 • prowadzi siedzący tryb życia

 • zauważa u siebie dużą retencję wody

 • ma problemy z kontrolą łaknienia i miewa napady na podjadanie

 • trenuje 3-4 w tygodniu, a w pozostałe dni w tygodniu ma niską aktywność

 • szybko odczuwa głód po posiłkach węglowodanowych

To Dieta Low Carb jest właśnie dla Ciebie!

Jakie są główne założenia tej diety?

 • OGRANICZENIE WĘGLOWODANÓW

W Diecie Low Carb Twój dzień będzie składał się z dwóch posiłków białkowo tłuszczowych i dwóch posiłków zbilansowanych.

Zawartość węglowodanów w diecie wynosi mniej niż 30%!

 • ŚNIADANIA BIAŁKOWO-TŁUSZCZOWE

Śniadania białkowo-tłuszczowe to prawdziwy game changer. Dzięki niskiej zawartości węglowodanów sytość po posiłkach trzyma bardzo długo – nawet do 4 godzin. Po takim śniadaniu nie będziesz mieć ochoty na przekąski i słodycze, będziesz czuła się pełna, ale nie przejedzona. Zniknie także uczucie senności po posiłku, Twój organizm będzie z energią wchodził w każdy nowy dzień.

 

 • POSIŁKI

W Planie Żywieniowym Low Carb znajdziesz 56 przepisów na pyszne, zdrowe i szybkie posiłki o obniżonej zawartości węglowodanów, które z powodzeniem może spożywać cała rodzina.

 

 • CARB TARGETING (CT)

Z powodzeniem zastosujesz w Diecie Low Carb system Carb Targeting, który polega na spożyciu przed treningiem węglowodanów złożonych, a po treningu posiłków zawierających węglowodany proste. Dzięki temu nie tylko polepszysz wrażliwość insulinową swojego organizmu, ale także odczujesz znaczny wzrost energii w trakcie oraz po treningu.

 

 • CARB BACK LOADING (CBL)

System Carb Back Loading z kolei zakłada spożywanie posiłków węglowodanowych w drugiej połowie dnia. Doskonale sprawdzi się w przypadku gdy trenujesz na czczo lub masz dzień nietreningowy. Dzięki spożyciu węglowodanów w drugiej połowie dnia wpływasz na wzrost poziomu tryptofanu i serotoniny, co ma wpływ na dobry i jakościowy sen.

 

 • STABILIZACJA GLIKEMII

Mniejsza podaż węglowodanów to mniejsze wahania glukozy we krwi. Wiele osób szybciej odczuwa głód po posiłkach zawierających ponad 40% węglowodanów. Ma to związek ze spadkiem poziomu cukru we krwi. Im jest gwałtowniejszy, tym szybciej robimy się głodni. W diecie Low Carb następuje ograniczenie węglowodanów, a więc poziom glukozy we krwi utrzymuje się mniej więcej na stałym poziomie, co nie powoduje nagłego uczucia głodu.

DLACZEGO zdecydowaliśmy się na stworzenie diety Low Carb?

Przez wiele lat panowało przekonanie że dieta powinna składać się z 5 posiłków zawierających w sobie – poza białkiem i tłuszczem – węglowodany.

Prawda jest jednak taka, że jeśli nie jesteś sportowcem na wysokim poziomie, nie masz niesamowicie wysokiej aktywności w ciągu dnia – NIE POTRZEBUJESZ dużej ilości węglowodanów.

To nieprawda, że tarczyca kobiet potrzebuję min. 150 g węglowodanów dziennie, aby poprawnie funkcjonować. Ten mit już dawno został obalony.

Energię możesz czerpać również z tłuszczy. I tych tłuszczy nie należy się bać. Sama jestem ogromną zwolenniczką diety niskowęglowodanowej.

Dzięki stosowaniu strategii CARB TARGETING jesteś w stanie świetnie zarządzać swoją energią w ciągu dnia – tym bardziej, jeśli w ciągu dnia głównie siedzisz przy biurku. Sama to widzę po sobie – kiedy znacznie ograniczam ilość węglowodanów w ciągu dnia czuję ogromny zastrzyk energii, nie chce mi się spać, moja koncentracja jest na najwyższym poziomie.

Ten system odżywiania praktykuję od lat, ponieważ dużą część dnia spędzam w pracy przy biurku 😉

LOW CARB świetnie również sprawdzi się w strategii CARB BACK LOADING czyli w tzw. “ładowaniu węglowodanów w drugiej połowie dnia”.

DLA KOGO? Dla kobiet:

 • będących na redukcji

 • które lubią trenować na czczo

 • chcących obniżyć ilość węglowodanów w diecie

 • mających niską aktywność w ciągu dnia (niski NEAT

 • które cenią sobie posiłki białkowo tłuszczowe, ale nie chcą zupełnie rezygnować z węglowodanów

 • które zauważają u siebie wzdęty brzuch po spożyciu węglowodanów

Będzie również idealna dla kobiet, które

 • 1

  mają kłopoty z gospodarką glukozowo-insulinową

 • 2

  są w dojrzałym wieku

 • 3

  oczekują długiego uczucia sytości po posiłkach

ZALETY DIETY LOW CARB

Najważniejsze z nich to:

 • 1

   WYSOKI WSKAŹNIK SYTOŚCI Posiłki białkowo-tłuszczowe, które będziesz spożywać daleko od jednostek treningowych, charakteryzują się wysokim wskaźnikiem sytości, dzięki czemu po posiłku nie odczuwasz głodu spokojnie przez 4-5 godzin. Przy niskim spożyciu węglowodanów poziom cukru we krwi wzrasta powoli i powoli opada, co sprawia, że nie będziesz czuć napadów wilczego głodu, a także uwolnisz się od spożywania przekąsek.

 • 2

  ŚWIETNIE SIĘ SPRAWDZI W CZASIE ODCHUDZANIA Dzięki niskiej zawartości węglowodanów w diecie łatwiej jest zapanować nad głodem i apetytem, a w konsekwencji – łatwiej jest schudnąć.

 • 3

  DOSKONAŁA DLA ZDROWIA Aktualne badania naukowe dowodzą pozytywnego wpływu Diety Low Carb na zdrowie. Ograniczenie węglowodanów uwrażliwia komórki mięśniowe na glukozę, zmniejsza retencję wody w organizmie, reguluje poziom cukru we krwi nie doprowadzając do gwałtownych wzrostów i spadków, zmniejsza stany zapalne w organizmie oraz skutecznie wspiera pracę tarczycy.

 • 4

  DEDYKOWANA DLA RÓŻNYCH AKTYWNOŚCI SPORTOWYCH Będąc na diecie Low Carb z powodzeniem możesz uprawiać każdy rodzaj treningu. Ilość węglowodanów zawartych w diecie jest wystarczająca do tego, aby naładować Cię energią do każdej Twojej aktywności. A węglowodany spożyte po treningu pomogą Ci uzupełnić zapasy glikogenu.

 • 5

   GWARANTUJE EFEKTYWNY TRENING Stratego Carb Targeting zapewni Ci zastrzyk energii niezbędnej do przeprowadzenia satysfakcjonującego treningu, przyspieszy regenerację i pozytywnie wpłynie na budowę masy mięśniowej. Dzięki temu Twój trening będzie przynosił oczekiwane rezultaty.

 • 6

  UMOŻLIWIA TRENING NA CZCZO Dzięki zastosowaniu strageii Carb Back Loading spożywasz posiłki bogate w węglowodany w drugiej połowie dnia, dzięki czemu rano masz mnóstwo energii na wykonanie satysfakcjonującego treningu.

Makroskładniki

w diecie Low Carb

Dieta Low Carb zakłada ograniczenie spożycia węglowodanów. Jeśli jednak jesteś osobą aktywną, trenujesz i dużo się ruszasz, węglowodany są Ci potrzebne jako źródło energii. Dlatego w mojej diecie Low Carb pierwsze dwa posiłki są białkowo-tłuszczowe z niewielkim udziałem węglowodanów. Dwa kolejne posiłki, okołotreningowe, zawierają już źródło węglowodanów. Dzięki temu rozwiązaniu dieta spełnia założenia Low Carb i jednocześnie daje Ci zastrzyk energii przed jednostką treningową oraz zaraz po niej!

Wymienność posiłków

to klucz do sukcesu!

Wiem, jak ciężko jest długotrwale i z powodzeniem stosować dietę, w której nie można dowolnie wymieniać między sobą posiłków bez ryzyka, że spożyje się zbyt mało lub zbyt dużo kalorii., albo dzień będzie niewłaściwie zbilansowany pod kątem makroskładników. Dlatego w Planach Żywieniowych Burn It zastosowałam rozwiązanie, które zwiększy Twoje szanse utrzymania diety: wymienność posiłków. Stwórz własne menu zgodne z założeniami diety Low Carb: wybierz po jednym posiłku z każdej grupy i nie martw się ilością kalorii i proporcją makroskładników! W diecie Low Carb możesz wymieniać między sobą posiłki dowolnie, a dodatkowo dwa ostatnie posiłki możesz zamienić między sobą miejscami! Unikniesz w ten sposób nudy spowodowanej narzuconą monotonnością diety, a proces kształtowania wymarzonej sylwetki będzie dużo przyjemniejszy!  

Kiedy stosować plan Low Carb?

Dieta Low Carb ma szerokie zastosowanie:

 • ODCHUDZANIE

Gdy potrzebujesz planu żywieniowego, który zapanuje nad Twoim głodem i apetytem na słodkie przekąski.

Jeśli chcesz ograniczyć spożywanie przekąsek i czuć dłużej sytość po posiłkach.

 

 • ZDROWIE

Gdy zauważasz u siebie skłonności do zatrzymywania wody w organizmie, a także potrzebujesz złagodzić pojawiające się znikąd stany zapalne.

 

 • BUDOWA SYLWETKI

Gdy chcesz budować mięśnie – wystarczy nadwyżka kaloryczna i dobry plan treningowy. Makroskładniki w mojej diecie Low Carb są tak ułożone, aby pobudzać syntezę białek i wzrost masy mięśniowej przy odpowiednio ułożonym treningu.

 

Zaufaj nam. Mamy w tym temacie już ponad dekadę doświadczenia!

JAKI TRENING

przy diecie Low Carb?

Dieta Low Carb będzie dla Ciebie idealna jeśli:

 • trenujesz siłowo w domu lub na siłowni
 • szczególnie lubisz treningi wzmacniające, jak program Shape it sista, Wake up your body, dostępne na platformie treningowej niedobylska.com
 • regularnie uprawiasz inne dyscypliny sportu i potrzebujesz odpowiedniej regeneracji

BAZA MAKROSKŁADNIKÓW I POSIŁKÓW

Optymalnie zbilansowane posiłki będą bazować na pełnowartościowych i szeroko dostępnych produkach.

WĘGLOWODANY

Różne rodzaje ryżu i kasz, płatki owsiane, ryżowe, bataty, ziemniaki, owoce, pieczywo, wrapy,  tortille, mąka kokosowa, dżemy

BIAŁKO

Ryby i owoce morza, kurczak, wieprzowina, indyk, szynka, szynki włoskie, tofu, odżywki białkowe, nabiał, skyr, jajka

TŁUSZCZE

Masła orzechowe, orzechy, sezam, kakao, słonecznik, zdrowe oleje i oliwy.

 

Jak widzisz będą to posiłki bazujące na sprawdzonych i prostych produktach.

Nie zabraknie również takich posiłków jak:

Posiłków na słodko jak np. lody bananowo truskawkowe, czekoladowy deser na bazie awokado.

Prostych i szybkich w przygotowaniu jak np. jajko w koszulce ze szparagami, kurczak po hawajsku.

Posiłków wytrawnych, które doskonale nadadzą się na obiad czy kolację jak np. pstrąg pieczony z warzywami i ryżem, polędwica w sosie z makaronem ryżowym.

Posiłków wege jak np. tatar z wędzonego łososia, sałatka z grillowanym serem Halloumi.

Posiłków kuchni polskiej jak np. soczysta karkówka z piekarnika, pieczona kiełbasa z duszoną cebulką.

Sałatek jak np. sałatka z łososiem i szpinakiem, sałatka z kurczakiem i dressingiem z awokado.

Nie musisz kupować kota w worku!

Pobierz przykładowy dzień jadłospisu diety Low Carb

CO ZAWIERA PEŁNY PLAN ŻYWIENIOWY DIETY LOW CARB?

Podsumujmy co otrzymujesz:

 • 1

  SPERSONALIZOWANY PLAN Dożywotni plan żywieniowy dostosowany do Twojej kaloryczności, stylu życia, wagi i celu. Zestawienie makroskładników z podziałem na posiłki. Informacje na temat tworzenia własnych posiłków łącznie z zasadami wymiany produktów.

 • 2

  ZRÓŻNICOWANE MENU Jadłospis na całe 2 tygodnie (aż 56 przepisów) wraz z weekendami. Listę zakupów. Listę rekomendowanych produktów i zasady ich wymiany.

 • 3

  WIEDZA I EDUKACJA Ogólne założenia planu oraz mojej metodyki. Szczegółowe wytyczne dot. danego systemu żywienia. Rady dot. pór posiłków, nawodnienia, snu, regeneracji, liczenia kalorii czy ważenia produktów, błonnika, posiłków oszukanych, produktów zabronionych.

 • 4

  KONTROLA EFEKTÓW Dział ‘Obserwacja i śledzenie zmian‘ – dostępny na Twoim koncie Burn It. Przydatne narzędzia oraz linki.

 • 5

  GWARANCJA UTRZYMANIA Dodatkowe wskazówki i rady jak utrzymać pożądaną wagę. Wskazówki: “co dalej?” wyszczególnione co do Twojego celu.

 • 6

  PLAN SUPLEMENTACJI Podstawowy  i rozszerzony plan suplementacji. Zniżki na suplementy wiodących firm na rynku.

JESTEM ZDECYDOWANA!

kupuję PEŁNY PLAN ŻYWIENIOWY

Plan żywieniowy - Low Carb 1600kcal

299 

Plan żywieniowy - Low Carb 1800kcal

299 

Plan żywieniowy - Low Carb 2000kcal

299 

Plan żywieniowy - Low Carb 2200kcal

299 

Plan żywieniowy - Low Carb 2400kcal

299 

Plan żywieniowy - Low Carb 2600kcal

299 

MAM JUŻ PEŁNY PLAN ŻYWIENIOWY - CHCĘ GO KONTYNUOWAĆ

JADŁOSPISY NA KOLEJNE TYGODNIE powstały na prośbę StrongSióstr. Oparte są na zasadach, które zawarte są w PEŁNYM PLANIE ŻYWIENIOWYM. Jeśli przez dłuższy czas korzystasz już z jednego z planów żywieniowych BURN IT i szukasz dodatkowych inspiracji jeśli chodzi o posiłki, a jednocześnie nie chcesz zmieniać założeń samej diety – to dodatkowy jadłospis jest produktem idealnym dla Ciebie. Nowy jadłospis to zupełnie nowe posiłki. A uwierz nam – są genialne!   UWAGA: Sam jadłospis zawiera zupełnie nowe posiłki oraz listę zakupów. Nie zawiera założeń całego systemu żywieniowego.  Więcej o jadłospisach przeczytasz tutaj <<kliknij. Zobacz również sekcję FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania.

CHCĘ DOKUPIĆ NOWY JADŁOSPIS

III tydzień jadłospisu to kolejnych 28 posiłków dostosowanych do Twoich założeń żywieniowych

Jadłospis - Low Carb - 1600kcal

129 

Jadłospis - Low Carb - 1800kcal

129 

Jadłospis - Low Carb - 2000kcal

129 

Jadłospis - Low Carb - 2200kcal

129 

Jadłospis - Low Carb - 2400kcal

129 

Jadłospis - Low Carb - 2600kcal

129 

POTRZEBUJĘ NOWYCH INSPIRACJI KULINARNYCH

Kupuję dodatkowy jadłospis na IV tydzień planu żywieniowego.

Jadłospis 2 - Low Carb - 1600kcal

129 

Jadłospis 2 - Low Carb - 1800kcal

129 

Jadłospis 2 - Low Carb - 2000kcal

129 

Jadłospis 2 - Low Carb - 2200kcal

129 

Jadłospis 2 - Low Carb - 2400kcal

129 

Jadłospis 2 - Low Carb - 2600kcal

129 

REKOMENDACJE

Wasze opinie

Myślałam, że sytość po posiłkach białkowo-tłuszczowych to tylko legenda! A ja naprawdę jestem po nich najedzona!

Zuzka

W końcu zeszła mi poranna opuchlizna. Budziłam się rano i miałam spuchniętą twarz i dłonie. Wreszcie to ustąpiło! Poprawił mi się też wygląd skóry!

Kinga

Rano jestem pełna energii! Nie zdawałam sobie sprawy, że to węglowodany na śniadanie tak mnie zamulały, zawsze chciało mi się spać i myślałam, że coś się dzieje złego. Teraz już tego nie ma! Wykorzystuję porcję węglowodanów do tego, aby lepiej zasypiać :)

Karolina

Faktycznie da się na Low Carb robić masę :)

Magda

I NA KONIEC PAMIĘTAJ, ŻE:

To plan żywieniowy ma być dopasowany do Ciebie, a nie Ty do planu!

Nigdzie nie znajdziesz planów żywieniowych online, które są:

  • tak bardzo zbliżone do stałej współpracy indywidualnej,
  • dokładnie dobrane do Twojego celu i stylu życia,
  • dające Ci tyle wiedzy o żywieniu i zdrowych nawykach,
  • tak obszernie opracowane.

 

Zobacz też inne systemy żywieniowe dostępne na BURN IT!

OBLICZ SWOJE
ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE

Jeśli już wiesz, jaka kaloryczność planu będzie dla Ciebie najlepsza, możesz od razu przejść do wyboru swojego nowego planu żywieniowego.

Jeśli jednak nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego lub masz wątpliwości co do odpowiedniego dla Ciebie systemu żywieniowego - skorzystaj z mojego kalkulatora.

Dowiesz się z niego nie tylko tego, ile kalorii powinna dostarczać Ci Twoja dieta, ale także uzyskasz podpowiedzi, jaki system żywieniowy pasuje do Twojej codziennej aktywności i typu budowy. 

Poszukaj też wskazówek w sekcji z najczęściej zadawanymi pytaniami

Nie wiesz jaki plan będzie odpowiedni dla Ciebie?
Rozwiąż szybki quiz i dowiedz się jakie jest Twoje zapotrzebowanie kaloryczne.

DOBIERZ PLAN ŻYWIENIOWYz pomocą kalkulatora
Krok 1/5

Waga

- +
kg

Wzrost

- +
cm

Wiek

- +
lat(a)
Krok 2/5

Wiesz ile kalorii spalasz na treningu?

Krok 3/5
Krok 4/5

WPISZ SWOJĄ WARTOŚĆ NEAT

spontaniczna aktywność fizyczna w ciągu dnia

JEST TO AKTYWNOŚĆ INNA NIŻ PLANOWANE JEDNOSTKI TRENINGOWE

- +
kcal

W ciągu dnia jestem

MAŁO AKTYWNA+ 200 KCAL
 • DOJEŻDZAM DO PRACY AUTEM
 • PRACA SIEDZĄCA
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 3000 KROKÓW DZIENNIE
UMIARKOWANIE AKTYWNA+ 300 KCAL
 • DOJEŻDZAM DO PRACY KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
 • praca głównie siedząca plus obowiązki domowe, zakupy itd.
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 5000 KROKÓW DZIENNIE
BARDZO AKTYWNA+ 400 KCAL
 • CHODZĘ DO PRACY NA PIECHOTĘ
 • PRACA STOJĄCA, OBOWIĄZKI DOMOWE, OPIEKA NAD DZIEĆMI
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 7000 KROKÓW DZIENNIE
 • JESTEM EKSPRESYJNA
WYSOKO AKTYWNA+ 500 KCAL
 • DOJEŻDŻAM DO PRACY ROWEREM
 • PRACA FIZYCZNA
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ PONAD 10 000 KROKÓW DZIENNIE
 • dużo gestykuluje jestem temperamentna ;)

*To są tylko przykładowe pozycje, które mają Ci ułatwić przyporządkowanie się do jednej z grupy aktywności.

Krok 5/5

Cel

Twoje zapotrzebowanie to:

1438 BMR Podstawowa przemiana materii
72 EPOC (5%) Spalanie po wysiłku
0 TEA Planowana efektywność fizyczna
187 TEF (8%) Efekt termiczny pożywienia
2525 TDEE Dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
4093 KCAL

WYBRANE DLA CIEBIE PLANY ŻYWIENIOWE + 2 TYGODNIE JADŁOSPISU

WYBRANE DLA CIEBIE SAME JADŁOSPISY NA 3 TYDZIEŃ

WYBRANE DLA CIEBIE SAME JADŁOSPISY NA 4 TYDZIEŃ

POZOSTAŁE PLANY ŻYWIENIOWE + 2 TYGODNIE JADŁOSPISU

Dieta Redukcyjna 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
359 
Dieta Redukcyjna 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
359 
Dieta Redukcyjna 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
359 
Dieta Redukcyjna 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
359 
Dieta Strong 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Strong 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Active Wege 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
DIeta IF 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Low Carb 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 1600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 
Dieta Zbilansowana 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
299 

POZOSTAŁE: KONTYNUACJA PLANU ŻYWIENIOWEGO - JADŁOSPISY NA 3 TYDZIEŃ

Jadłospis Strong 2600 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
129 
Jadłospis Strong 2400 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
129 
Jadłospis Strong 2200 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
129 
Jadłospis Strong 2000 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
129 
Jadłospis Strong 1800 kcal
OPTYMALNY DLA CIEBIE
129 
Jadłospis Strong 1600 kcal