Ćwiczenia fitness dla kobiet, domowy plan treningowy – Niedobylska – Warszawa - burn-it.pl ...

DOŻYWOTNIE PLANY TRENINGOWE I ŻYWIENIOWE BURN IT! by Niedobylska Rozpal w sobie ogień!

Cześć! Nazywam się Agnieszka Niedobylska.

Jestem certyfikowaną Trenerką kulturystyki oraz pasjonatką zdrowego żywienia.

Mam 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć grupowych fitness. Uczę treningu siłowego online od podstaw, w czym jestem pionierką na polskim rynku fitness. Jestem autorką wielu zaawansowanych planów treningowych treningu siłowego. 

Programując plany treningowe dla moich podopiecznych zawsze mam w głowie to, aby nie kończyły się na jednym mikrocyklu treningowym. Wszystko to co tworzę, ma głęboki sens – a jedno wynikać ma z drugiego. Twój postęp dla mnie jest najważniejszy.

Jestem zdania, iż nie wszystko dla wszystkich. Dlatego od wielu lat edukuję w zakresie żywienia, a w szczególności tłumaczę, iż odpowiednio dobrana strategia żywieniowa to narzędzie do osiągnięcia Twojego celu. 

BURN IT! to miejsce gdzie znajdziesz:

 • PLANY TRENINGOWE do domu i na siłownie
 • DIETY w różnych systemach żywieniowych
 • KURSY i E-BOOKI edukacyjne z zakresu treningu oraz żywienia
 • ogromną ilość wiedzy praktycznej i teoretycznej, zawartej na moim BLOGU.

Wszystko to co kupisz na BURN IT jest z Tobą do końca życia. Plany dostępne są na Twoim koncie od chwili ich zakupienia.

Stworzyłam to miejsce dla osób:

 • świadomych korzyści płynących z treningu siłowego
 • których priorytetem jest zdrowie i sprawność do końca życia
 • poszukujących najlepszej diety dla siebie
 • chcących edukować się w zakresie treningu oraz żywienia

CO OSIĄGNIESZ?

To, co już dzisiaj mogę Ci zagwarantować, to wysoki poziom edukacji sportowej ukierunkowanej na trening siłowy oraz edukacji żywieniowej. Dzięki platformie Burn It i dostępnym materiałom:

 • nauczysz się, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia siłowe;
 • poznasz wiele rodzajów treningów z obciążeniem i na pewno znajdziesz coś dla siebie;
 •  będziesz potrafiła prawidłowo komponować swoje posiłki;
 • poznasz różne rodzaje systemów żywieniowych, ich założenia oraz nauczysz się dobierać plan odpowiedni dla siebie na każdym etapie życia;
 • dowiesz się, jak dbać o zdrowie, na co zwracać uwagę;
 • spojrzysz na swój organizm zupełnie innymi oczami niż dotychczas – zrozumiesz, jak on funkcjonuje i jak bardzo jest złożony!

Moje podejście do połączenia edukacji, sportu i żywienia ZAPEWNI CI zdrowie, siłę, płaski brzuch, wyrzeźbioną sylwetkę, dobrą kondycję, poprawę jakości skóry, niwelowanie dolegliwości bólowych wynikających z przeciążenia organizmu i niektórych chorób, dobre samopoczucie i wzrost pewności siebie!

Gdybym miała wybrać jeden trening,

który miałabym wykonywać do końca życia – wybrałabym trening siłowy. Trening siłowy niesie za sobą zdecydowanie najwięcej korzyści. Szczególnie jeśli myślimy o tym, aby być silnym i sprawnym do końca życia.

W ofercie BURN IT masz do wyboru programy treningowe, które przeznaczone są do wykonywania w domu przy użyciu podstawowego sprzętu (Strong Home Gym) oraz na siłowni (Strong Gym). Są to kompletne plany treningowe na zasadzie rozpiski z filmami instruktażowymi do każdego ćwiczenia. Rozgrzewkę oraz rozciąganie otrzymujesz w formie filmu, podczas którego wszystko wykonujemy razem. Plany zawierają wszystkie elementy profesjonalnego planu treningowego: ilość serii, ilość powtórzeń, tempo pracy, czasy przerw, film instruktażowy z wyjaśnieniem techniki danego ćwiczenia. I wiele więcej!

Wiesz już gdzie chcesz trenować? Jeśli tak – przejdź bezpośrednio do planów treningowych z podziałem na miejsce ich realizowania.

Czy istnieje jedna, idealna dieta dla wszystkich?

Absolutnie nie!

Idealna dieta to taka, która dopasowana jest do Ciebie. Do Twoich potrzeb i stylu życia. To nie znaczy też, że jedną strategię żywieniową powinnaś (np. LOW CARB) stosować do końca życia. Moją filozofią jest traktowanie żywienia jako pewnego narzędzia do osiągania celu. Na różnym etapie swojego życia możesz mieć inne potrzeby. Ważne jest to, żeby mieć świadomość tego co masz do wyboru.

Zaufaj mojemu doświadczeniu. Najgorsze co możesz zrobić to podążanie w kierunku modnych diet. Dobierz, z moją pomocą, odpowiednią strategię żywieniową, która wzniesie Cię na wyższy poziom zdrowia i energii. 

Do wyboru na mojej stronie masz diety takie jak: ZBILANSOWANA, LOW CARB, IF (intermittent fasting), ACTIVE WEGE oraz najnowszą STRONG, dietę o podwyższonej ilości białka i rotacji węglowodanami.

 

Możesz również skorzystać z mojego kalkulatora, który pomoże Ci dobrać nie tylko kaloryczność Twojej diety, ale również jej rodzaj.

EDUKACJA

Robisz to dla siebie.

Jednym z najważniejszych aspektów, jakie promuję od początku jest edukacja. Na moich profilach społecznościowych możesz znaleźć mnóstwo wiedzy, przekazywanej przeze mnie w sposób praktyczny. Część z nich, ta bardziej zaawansowana i wyselekcjonowana zostanie zawarta w specjalnych produktach jakim jest kurs czy e-book. 

Aktualnie pracujemy nad e-bookiem, pt. KONTROLA GŁODU I ŁAKNIENIA. 

E-book już wkrótce ujrzy światło dzienne. 

Aby dowiedzieć się o jego premierze zaglądaj tu częściej lub zapisz się na mój newsletter.

BLOG

Na moim blogu znajdziesz mnóstwo informacji dot. treningu i jego planowania, redukcji tkanki tłuszczowej, budowania mięśni oraz wiele więcej. Najciekawsze wpisy wg Was to m.in. 

VOUCHERY BURN IT

Najlepszy prezent dla kobiety

Voucher działa jak karta podarunkowa z kodem. Umożliwia on zakup:

 • dowolnego planu treningowego z serii STRONG HOME GYM
 • dowolnego planu treningowego z serii STRONG GYM
 • dowolnego planu żywieniowego BURN IT.

 

Jak działa Voucher?

Przy zakupie Voucheru możesz dokonać wyboru czy chcesz aby:

 • został on bezpośrednio wysłany mailem do osoby, którą chcesz nim obdarować;
 • czy jednak chcesz go wydrukować i wręczyć indywidualnie

Obie opcje zawierają szczegółową instrukcję. Zrealizuje go nawet osoba, która do tej pory nie znała platformy Burn It.

Bądź zawsze na bieżąco

0