...

Pierwsza taka platforma treningowa dla kobiet OBUDŹ W SOBIE OGIEŃ i bądź w formie przez cały rok

Wybierz najlepszy plan treningowy do domu lub na siłownię dla siebie

Smukła sylwetka od leżenia się nie zrobi. Kondycja sama także się nie wypracuje.

Podejmij wyzwanie, w którym stawką jest Twoje zdrowie i forma już dziś, a na pewno nie pożałujesz!

BURN IT to profesjonalna platforma treningowa dla kobiet, która wyzwoli pasję oraz miłość do ćwiczeń. Jako certyfikowana instruktorka oraz zawodniczka fitness z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiem, że tylko systematyczna praca nad sobą daje znakomite rezultaty w postaci pięknego wyglądu, sprawnego ciała oraz niespożytej ilości energii. Dlatego też przygotowałam plan treningowy dla kobiet, który bez obaw można wykonywać w domu bez ryzyka odniesienia kontuzji, a także na siłowni.

Profesjonalny trening dla kobiet w domu

Już nie musisz planować całego swojego dnia, by wyjść na siłownię. Swój zestaw ćwiczeń możesz zrealizować nie wychodząc ze swojego mieszkania. Jeżeli nie masz na niego pomysłu to wypróbuj plan treningowy, który ułożyłam specjalnie dla Ciebie.

W zależności od Twoich umiejętności i predyspozycji przygotowałam kilka jego wersji zarówno dla początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych. Dopasowane plany ćwiczeń pozwolą Ci na wydobycie z Ciebie całego potencjału, który po pewnym czasie zaprocentuje wysportowaną sylwetką oraz świetną kondycją.

Najpiękniejsze jest w tym jednak to, że cały plan może zrealizować o dowolnej, wybranej przez siebie porze w dowolnym miejscu, gdyż wszystkie materiały dostaniesz online. Nie musisz już czekać na wieczorne czy popołudniowe live’y, ale możesz od razu działać. Wyzwól w sobie ogień do ćwiczeń z platformą BURN IT!

STRONG HOME GYM

PLANY TRENINGOWE
KSZTAŁTUJĄCE KOBIECĄ
SYLWETKĘ DO WYKONYWANIA
W DOMU

SPRAWDŹ

STRONG GYM

PLANY TRENINGOWE
KSZTAŁTUJĄCE KOBIECĄ SYLWETKĘ
DO WYKONYWANIA
NA SIŁOWNI

SPRAWDŹ

PLANY ŻYWIENIOWE I JADŁOSPISY

SPERSONALIZOWANE PLANY ŻYWIENIOWE I JADŁOSPISY DLA KOBIET

SPRAWDŹ

PLAN TRENINGOWY W PAKIECIE Z PLANEM ŻYWIENIOWYM

DZIAŁAJ KOMPLEKSOWO!

SPRAWDŹ

Dla kogo

Platforma treningowa BURN IT jest przeznaczona dla Ciebie, jeśli odpowiesz sobie twierdząco na przynajmniej jedno z poniższych pytań:

  1. Chcesz zacząć trenować na siłowni lub w domu, ale nie wiesz, jak zrobić pierwszy krok?
  2. Nie wiesz, ile powinien trwać trening oraz jak często go wykonywać?
  3. Chcesz nabierać formy w sposób systematyczny i dostosowany do swojego poziomu?
  4. Chcesz wiedzieć, jak prawidłowo ćwiczyć na siłowni lub w domu, żeby robić to w sposób bezpieczny i wolny od kontuzji?
  5. Niecierpliwisz się, bo dotychczas wykonywane ćwiczenia nie dają wymarzonych efektów?
  6. Wciąż szukasz odpowiedniego treningu dla siebie?
  7. Chcesz poprawić kondycję, nabrać siły lub zbudować jędrne pośladki?
  8. Chciałabyś ćwiczyć (lub już ćwiczysz) pod okiem trenera personalnego, ale nigdy nie wiesz, kiedy będziesz miała czas na trening?
  9. Chcesz odżywiać się zdrowo lub połączyć plan żywieniowy z planem treningowym ale nie wiesz jak?

O Burn IT

BURN IT to platforma z kompleksowymi planami treningowymi oraz żywieniowymi online dla kobiet. Powstała z myślą o kobietach, które chcą rozwijać swoją formę w optymalnych warunkach ćwicząc w domu, na siłowni lub w dowolnie wybranym przez siebie miejscu.

PLANY TRENINGOWE BURN IT, to programy uwzględniające cel jakim jest kształtowanie kobiecej sylwetki, do wykonywania:

w domu – STRONG HOME GYM

na siłowni – STRONG GYM

Dostęp do planów jest dożywotni, a każdy zakupiony przez Ciebie plan natychmiast pojawia się na Twoim koncie Burn It.

Plany STRONG zostały zaprogramowane w różnych systemach treningowych, w rekomendowanej przeze mnie ścieżce rozwoju.

Każdy kolejny trening w planie treningowym, jak również każdy kolejny plan treningowy jest dla Ciebie i dla Twoich mięśni większym wyzwaniem. Takie podejście gwarantuje Ci progress (rozwój).

Każdy plan treningowy STRONG to majstersztyk w świecie programów dla kobiet.

Znajdziesz w nim wszystkie potrzebne informacje do prawidłowego wykonania treningu, jak również filmy instruktażowe do każdego ćwiczenia.

Przeczytaj więcej o planach do domu – STRONG HOME GYM 

Przeczytaj więcej o planach na siłownię –  STRONG GYM 

W osiągnięciu Twojego celu pomoże Ci również plan żywieniowy.

Na mojej stronie znajdziesz również spersonalizowane diety w różnych systemach żywieniowych. Dzięki nim zyskasz zdrowie i  wspaniałą sylwetkę.

Pomogę Ci również dobrać odpowiednia kaloryczność diety.

Chcesz przeczytać więcej o moim podejściu?

Kliknij tutaj.

O autorce

Z zawodu strażak   |   Certyfikowany trener kulturystyki i fitness  |  Żywieniowiec sportowy   

Sport towarzyszył mi od 10 roku życia. Pływanie, lekkoatletyka, biegi, sprinty, skoki, koszykówka, siatkówka, piłka nożna, ale dopiero fitness skonkretyzował moją pasję do sportu.

Pamiętam dokładnie ten moment, kiedy powiedziałam: Tak, to jest to!

Od tego momentu minęło 12 lat, w trakcie których rozpoczęła się moja ścieżka zawodowa, którą wybrałam świadomie.

Od 2009 roku jestem trenerką. To, co dodaje mi wiary i siły w dalszym rozwoju to zmiany, które zachodzą wśród moich podopiecznych, nie tylko fizyczne, ale również dotyczące strefy emocjonalnej, pewności siebie i motywacji.

Czy sport może być początkiem zmian w naszym życiu, spojrzenia na nasze wybory z innej perspektywy?

Oczywiście!

Wiem, że już jeden dobry trening może wywołać iskrę, która przeradza się w pasję, która z kolei może zataczać coraz większe kręgi, jeżeli tylko jest w nas na to zgoda.

Dlatego stworzyłam miejsce, dzięki któremu mogę dotrzeć do każdej z Was oraz system, który będzie dla każdej z Was odpowiedni. Zapewniam różnorodność ćwiczeń, po to, abyście mogły czerpać satysfakcję z kolejnych stawianych przed Wami wyzwań, bez obaw o kontuzje.

Od zawsze podchodzę do treningu profesjonalnie. Bez względu na to, czy jest to mój własny trening, czy moich podopiecznych, dbam o kwestie bezpieczeństwa i nienaganną technikę.

Nie lubię monotonii, bo wiem, że to najszybsza droga do rezygnacji. Lubię za to przekraczać swoje własne granice. Z pasją motywuję Was do pracy nad sobą, po to, żebyście mogły świadomie dokonywać wyborów a ja będę Wam towarzyszyć w dalszej drodze.

Agnieszka Niedobylska

 

DLACZEGO PLANY TRENINGOWE BURN IT?

Ćwiczysz prawidłowo

W ramach swojego planu treningowego krok po kroku poznajesz kolejne ćwiczenia i dowiadujesz się, jak wykonywać je poprawnie. Właściwie wykonywane ćwiczenia zbliżają Cię do celu oraz nie narażają Cię na kontuzję.

Oszczędzasz czas

Dzięki temu, że masz konkretny plan, nie tracisz czasu na zastanawianie się, co i jak masz ćwiczyć, ani nie poświęcasz go na ćwiczenia, które nie przynoszą efektów. Nie musisz też umawiać się z nikim na trening – ćwiczysz wtedy, kiedy jest Ci wygodnie.

Jesteś pod profesjonalną opieką

Korzystasz z zestawów ćwiczeń przygotowanych przez certyfikowanego trenera kulturystyki i fitness. Dlatego ćwicząc z BURN IT możesz być spokojna o efekty oraz bezpieczeństwo treningu.

Działasz w swoim tempie

Startujesz z dobranego dla Ciebie poziomu i stopniowo, bez presji i w odpowiednim dla siebie tempie, budujesz swoją formę. Wykupujesz plan treningowy, nie subskrypcję na określony czas, więc nie musisz się obawiać, że nie zdążysz zrobić wszystkich treningów z planu. Żaden trening Ci nie przepada!

Nie nudzisz się

Monotonia to pierwszy krok do znudzenia, a stąd już niedaleko do porzucenia treningów. Dlatego przygotowane zestawy ćwiczeń są zróżnicowane i rozszerzane o kolejne ćwiczenia, tak, abyś wciąż mogła uczyć się czegoś nowego i czerpała z nich satysfakcję.

CO MÓWIĄ UŻYTKOWNICY?

Bądź zawsze na bieżąco

0