CENNIK

Wybierz swój pakiet. Stwórz konto. Aktywuj subskrypcję.

planpremium

Wybierz cykl płatności
Załóż konto
  Strength: Very Weak
  Przejdź do płatności
  Jak chcesz zapłacić?
  Wprowadź kod rabatowy
  Podsumowanie płatności

  Dziękujemy za Twoją subskrypcję:

  Kwota :

  Rabat:

  Razem:

  Właściciel sklepu internetowego nie przechowuje danych kart swoich klientów. Wszystko odbywa się przez zewnętrzny system Stripe, co czyni rozwiązanie bezpiecznym dla obu stron transakcji i zwalnia właściciela sklepu z odpowiedzialności za prywatne dane jego klientów. 

  Klienci mogą przesyłać płatności bez zakładania konta na Stripe. Jedynym warunkiem jest posiadanie przez nich karty debetowej lub kredytowej oznakowanej loginem MasterCard czy też Visa.

  Stripe to jedna z największych firm obsługujących płatności internetowe, działa w ponad 25 krajach i cały czas rozszerza swoją działalność. Jest jedną z najbezpieczniejszych metod płatności na świecie. 

  Rozwój Stripe wspierają najpotężniejszy ludzie Doliny Krzemowej, między innymi Peter Thiel czy Elon Musk. 


  Administratorem Twoich danych osobowych na stronie „niedobylska.com” – takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy, jest Agnieszka Niedobylska, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod nazwą Agnieszka Niedobylska, z adresem głównego miejsca wykonywania działalności: ul. Czerwonych Maków 24/1, 05-500 Nowa Wola. Adres e-mail: info@burn-it.pl.

  Zapoznaj się z Regulaminem.

  ©Wszystkie prawa zastrzeżone. Niedobylska.com | Regulamin Polityka Prywatności

  Do góry