...

Moja StrongSiostro

Zrób formę na lato z dietą polecaną przez większość lekarzy i dietetyków!

Dołącz do milionów osób, które dzięki diecie śródziemnomorskiej odzyskały zdrowie i zbuduj wymarzoną sylwetkę z założeniami Burn It, o które uzupełniliśmy ten najpopularniejszy na świecie model żywienia.

Zacznij gotować szybko i zdrowo dla całej rodziny, oszczędzając czas oraz dbając o siebie i bliskich od wewnątrz. Redukcja nie musi być męką!

Marzysz o tym, aby nareszcie schudnąć, czuć się dobrze i lekko?

Chciałabyś gotować smacznie i zdrowo, dla całej rodziny, aby nie marnować czasu na robienie innych posiłków dla każdego?

Dieta, to dla Ciebie przykra konieczność jedzenia rzeczy, które kompletnie Ci nie smakują?

 

Wiem, że jest Ci ciężko, ale mam dobrą wiadomość — jesteś w idealnym miejscu!

JEŻELI JESTEŚ KOBIETĄ, KTÓRA:

chce zredukować masę ciała przed wakacjami

ma problem z gospodarką cukrową

zmaga się z cellulitem

boryka się ze stanami zapalnymi w swoim organizmie (np. alergiami)

chciałaby spożywać zdrowe, smaczne i niskoprzetworzone posiłki, pełne warzyw oraz owoców

marzy o tym, aby gotować to samo dla całej rodziny, a jednocześnie chudnąć

To DIETA REDUKCYJNA BY BURN IT jest właśnie dla Ciebie!

GŁÓWNE ZAŁOŻENIA
DIETY REDUKCYJNEJ BY BURN IT

BOGACTWO BŁONNIKA

Duża ilość warzyw i owoców dostarcza optymalną ilość błonnika pokarmowego, który poprzez pęcznienie w jelitach, odpowiedzialny jest za utrzymujące się uczucie sytości oraz regulację perystaltyki jelit, niwelując problemy z zaparciami.

KWASY TŁUSZCZOWE

Nienasycone kwasy tłuszczowe oraz wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 – EPA i DHA, chronią przed chorobami sercowo-naczyniowymi, wpływają na promienny wygląd skóry, włosów, paznokci oraz usprawniają pracę mózgu i całego organizmu.

PROSTA REDUKCJA

Nowa dieta została opracowana w taki sposób, abyś nie musiała się martwić o to, co zrobić, gdy w czasie odchudzania będziesz musiała pogłębić deficyt kaloryczny. Dieta Redukcyjna by Burn It została zaplanowana w czterech opcjach kalorycznych: 1600 kcal -> 1400 kcal, 1800 kcal -> 1600 kca, 2000 kcal -> 1800 kcal oraz 2200 kcal -> 2000 kcal. Dzięki temu wchodząc na niższą kalorykę nie musisz kupować nowego Planu Żywieniowego, ponieważ masz już zaplanowany drugi etap i wiesz, co robić dalej!

ANTYZAPALNOŚĆ

Dieta śródziemnomorska ma świetnie udokumentowane działanie przeciwzapalne! Tak zwany przewlekły stan zapalny niskiego stopnia w organizmie, powoduje pojawianie się wielu chorób, nie tylko typowo “zapalnych”, jak RZS czy AZS, ale także cukrzycy, udaru, Hashimoto, czy nawet Alzheimera. Tworzy także bardzo dobre środowisko dla rozwoju komórek nowotworowych. Nasza Dieta Redukcyjna w pełni zachowuje charakter przeciwzapalny diety śródziemnomorskiej.

ROTACJA KALORIAMI

Nasza Dieta Redukcyjna jest niezwykle prosta i elastyczna. Zadbaliśmy o to, byś mogła w łatwy sposób zmniejszyć ilość spożywanych kalorii w dni nietreningowe przez pominięcie tylko jednego posiłku — koktajlu. W dni treningowe koktajl włączasz do diety zgodnie z tabelą.

WSPARCIE ZDROWIA

Dieta śródziemnomorska jest najlepiej przebadaną dietą oraz zawiera szeroko udokumentowany pozytywny wpływ na układ krążenia, zapobiega chorobom metabolicznym i łagodzi ich objawy, wspiera pracę nerek, mózgu oraz jelit, obniża ciśnienie, a także uwrażliwia komórki organizmu na insulinę.

DIETA REDUKCYJNA BY BURN IT
to nie jest zwykły plan żywieniowy!

W świadomości ludzi pokutuje wiele mitów na temat redukcji, np. myślą, że wystarczy ustalić raz deficyt kaloryczny i się tego trzymać jak najdłużej. W konsekwencji czego chudną, ale do pewnego momentu. Nie wiedzą o tym, że tracenie wagi to sytuacja dynamiczna. Zapotrzebowanie kaloryczne zmienia się z każdym zgubionym gramem, a nie po kolejnych 5 kilogramach.

Czy to oznacza, że codziennie powinniśmy wyliczać sobie na nowo zapotrzebowanie kaloryczne i modyfikować swoją dietę? Nie, ale nie możesz trwać na jednej kaloryczności wieki, to kompletna strata czasu. Twoja dieta redukcyjna powinna być podzielona na etapy — tak właśnie zrobiliśmy w przypadku tego planu żywieniowego.

Dieta redukcyjna by BURN IT to plan żywieniowy, który od razu został opracowany w taki sposób, abyś nie musiała przeliczać sobie na nowo zapotrzebowania kalorycznego w połowie redukcji i kombinować na własną rękę, ja to zrobić. Znajdziesz w niej dwa jadłospisy. Z pierwszym startujesz na samym początku. Jest to Twój deficyt kaloryczny o wartości 10-15%. Z drugim jadłospisem rozpoczynasz przygodę w drugim etapie redukcji.

Ale! W procesie redukcji bardzo ważne jest również maksymalne działanie przeciwzapalne. Każdy tydzień na deficycie to duży stres dla organizmu i związana z nim kumulacja stanów zapalnych. Z nimi z kolei wiąże się większe zmęczenie i mniejsza regeneracja. Z Dietą Redukcyjną by Burn It Twoja redukcja będzie przebiegała w sposób liniowy, zdrowy i efektywny!

DLA KOGO STWORZYLIŚMY DIETĘ?

aktywnych, trenujących siłowo w domu lub na siłowni

chcących zredukować masę ciała, będących na utrzymaniu lub budowaniu tkanki mięśniowej

zmagających się z chorobami autoimmunologicznymi

chcących jeść zdrowo, ze względu na samopoczucie lub stan zdrowia

lubiących szybkie i smaczne przepisy dla całej rodziny

zmagających się z problemami estetycznymi: cellulitem, trądzikiem, suchą skórą, słabymi włosami i paznokciami

Dieta Redukcyjna by Burn It będzie także skrojona pod kobiety, które...

są w ciąży i chcą zdrowo się odżywiać

karmią piersią i są w połogu

są w dojrzałym wieku i przekroczyły 60 r.ż.

MARZYSZ O TYM, ABY JESZCZE DO WAKACJI
ZROBIĆ FORMĘ ŻYCIA?
DAJ MI 10 TYGODNI, A UDOWODNIĘ CI, ŻE DIETA REDUKCYJNA BY BURN IT ZMIENI TWOJE CIAŁO I POPRAWI ZDROWIE!

DIETA REDUKCYJNA BY BURN IT
BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNA PODCZAS...

BŁONNIK (2)

REDUKCJI MASY CIAŁA

Wysoka przyswajalność białka ujętego w diecie oraz duża ilość błonnika pokarmowego, wpływają na długo utrzymującą się sytość i zapobiegają nagłym wahaniom cukru we krwi. Dzięki temu jesteś dłużej najedzona i nie odczuwasz ochoty na przekąski. Trzymanie diety przychodzi Ci z łatwością, a waga spada.

16

UTRZYMANIA I ZDROWOTOŚCI

Dzięki przemyślanemu i zbilansowanemu żywieniu, opartemu na diecie śródziemnomorskiej, będziesz w stanie doskonale zadbać o swoje zdrowie i zapobiec wielu chorobom. Antyoksydanty zawarte w Diecie Redukcyjnej neutralizują działanie wolnych rodników i usuwają ich nadmiar z organizmu, co zapobiega przedwczesnemu starzeniu.

17

BUDOWANIA FIT SYLWETKI

35% Diety Redukcyjnej to białko, dzięki czemu jesteś w stanie wzmocnić i podkreślić swoje mięśnie, a także budować piękną kobiecą sylwetkę oraz ujędrnić skórę. Odpowiednia ilość białka to podstawa. Możesz nam zaufać, mamy w tym temacie już ponad dekadę doświadczenia!

CO OTRZYMASZ W PEŁNYM PLANIE ŻYWIENIOWYM DIETY?

SPERSONALIZOWANY
PLAN

Dożywotni plan żywieniowy dostosowany do Twojej kaloryczności, stylu życia, wagi i celu. Zestawienie makroskładników z podziałem na posiłki. Informacje na temat tworzenia własnych posiłków łącznie z zasadami wymiany produktów.

ZRÓŻNICOWANE
MENU

Jadłospis na całe 2 tygodnie, zawierający aż 56 przepisów, wraz z weekendami. Listę zakupów. Listę rekomendowanych produktów i zasady ich wymiany.

WIEDZA
I EDUKACJA

Ogólne założenia planu oraz mojej metodyki. Szczegółowe wytyczne dotyczące danego systemu żywienia. Rady na temat pór posiłków, nawodnienia, snu, regeneracji, liczenia kalorii czy ważenia produktów, błonnika, posiłków oszukanych, produktów zabronionych.

KONTROLA
EFEKTÓW

Indywidualny dział „Obserwacja i śledzenie zmian” – dostępny na Twoim koncie Burn It. Przydatne narzędzia oraz linki, dzięki którym Twoja wiedza będzie jeszcze większa, a efekty bardziej zadowalające.

GWARANCJA
UTRZYMANIA

Dodatkowe tipy i rady, jak utrzymać pożądaną wagę. Wskazówki: “Co dalej?” dostosowane do Twojego celu, które z pewnością pomogą Ci utrzymać dietę i osiągnąć wymarzone efekty.

PLAN
SUPLEMENTACJI

Podstawowy i rozszerzony plan suplementacji, który pozwoli Ci uzupełnić niedobory. Zniżki na suplementy wiodących firm na rynku.

3 ASPEKTY, KTÓRE SPRAWIAJĄ,
ŻE JEST TO DIETA IDEALNA NIEMAL DLA KAŻDEGO

PODWÓJNA ROTACJA KALORIAMI

Rotacja kaloryczna, to rozwiązanie, które zakłada spożywanie różnej ilości kilokalorii na przestrzeni dni i/lub tygodni, w zależności od specyficznych czynników t.j. treningi, ich intensywność, albo tempo redukcji. My poszliśmy o krok dalej! Stworzyliśmy zupełnie nowe, autorskie podejście w zarządzaniu podażą kilokalorii, które nazwaliśmy Podwójną Rotacją Kaloryczną.

Na czym polega? Na zmienności kalorycznej na poziomie dziennym, czyli w skrócie, w dni treningowe jesz więcej, a w nietreningowe mniej oraz rotowaniu kaloriami na przestrzeni całego okresu trwania diety. Dzięki takiemu podejściu spalanie tkanki tłuszczowej będzie cały czas utrzymane w podobnym tempie, a Twoja waga nie zatrzyma się po kilku tygodniach. Do tego Twoje łaknienie pozostanie w ryzach, ponieważ będą dni, w które legalnie będziesz mogła zjeść więcej!

OPARCIE SIĘ NA ZAŁOŻENIACH DIETY ŚRÓDZIEMNOMORSKIEJ

Stosowanie diety śródziemnomorskiej wiąże się z o 39% niższym ryzykiem zgonu wieńcowego i 29% niższym ryzykiem zgonu z przyczyn sercowo-naczyniowych [Knoops KT et al. „Mediterranean diet, lifestyle factors, and 10-year mortality in elderly European men and women: the HALE project”. JAMA. 2004 Sep 22;292(12):1433-9]. Nie bez powodu uznaje się ten model żywienia za jeden z najzdrowszych i najbardziej uniwersalnych na świecie.

Dieta śródziemnomorska ma również duży potencjał do wykorzystania podczas redukcji, szczególnie w założeniu jej długoterminowego stosowania. Opiera się ona bowiem na żywności niskoprzetworzonej, pozbawionej sztucznie dodanego cukru i bogatej w antyoksydanty, witaminy oraz błonnik. Dzięki temu jest sycąca, bardzo zdrowa, smaczna i wpływająca na szybką regenerację po treningach.

ZWIĘKSZONA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA

Jednym z minusów klasycznej diety śródziemnomorskiej jest stosunkowo niska zawartość białka, co może wpływać na rozpad mięśni podczas redukcji. Z tego powodu postanowiliśmy zmodyfikować jej założenia i dodać do nich „pierwiastek Burn It”, który zdecydowanie pomoże Ci osiągnąć wymarzone cele sylwetkowe.

Dieta Redukcyjna by Burn It posiada zwiększoną do ponad 2 g na kilogram masy ciała zawartość białka, zarówno pochodzenia zwierzęcego jak i roślinnego, oraz innych składników odżywczych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zoptymalizujesz zachowanie masy mięśniowej, przyspieszysz spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększysz wydolność organizmu i wspomożesz proces potreningowej regeneracji.

Według International Osteoporosis Foundation (IOF) masa mięśniowa zaczyna spadać w wieku około 40 lat, a dalsza utrata tkanki mięśniowej może postępować szybciej, gdy człowiek osiąga wiek 60 i 70 lat. Przyjmuje się, że człowiek może stracić od 3 do 8 proc. masy mięśniowej w ciągu 10 lat. Odpowiednia podaż białka w diecie może spowolnić ten proces i sprawić, że synteza białek mięśniowych będzie wyższa niż ich degradacja.

Dieta Redukcyjna by Burn It dzięki odpowiedniej zawartości białka oraz zdrowotności, wynikającej z założeń śródziemnomorskiego systemu żywienia, jest zatem idealnym rozwiązaniem zarówno dla młodszych, jak i starszych osób. Jeśli szukasz planu żywieniowego, który możesz stosować z całą rodziną, gotując ten sam posiłek dla wszystkich i zmieniając tylko gramaturę — to właśnie on!

JEDZ SMACZNIE, ZDROWO I RÓŻNORODNIE!

JAKIE RODZAJE POSIŁKÓW ZNAJDZIESZ W SWOJEJ DIECIE REDUKCYJNEJ BY BURN IT?

NA SŁODKO

Legalne Monte z bananem, koktajl Nutella, koktajl ze śliwek i banana — to tylko niektóre ze słodkich i pożywnych posiłków, dzięki którym nie będziesz miała ochoty na niezdrowe przekąski.

PROSTE I SZYBKIE

Śniadaniowy sushi bowl z łososiem, czy sałatka z burratą, szynką parmeńską i suszonymi pomidorami, to przepisy na danie, które jesteś w stanie zrobić dosłownie w kilka minut!

WYTRAWNE I PYSZNE

Nie wyobrażasz sobie dnia bez konkretnego obiadu lub kolacji? Co powiesz na maślany ryż i mintaja z kiszoną kapustą, albo makaron w sosie z krewetkami?

KUCHNIA POLSKA

Czym byłaby łatwa do utrzymania dieta, bez posiłków kuchni polskiej? Dorsz pieczony z majerankiem, kaszą i kalafiorem lub polędwiczka wieprzowa z buraczkami i kaszą - tak, to dalej dieta redukcyjna!

ZDROWE FAST FOODY

Najłatwiej obejść się pokusom, jeśli masz czym je zastąpić. Dlatego w tej diecie znajdziesz zdrowe fast foody takie jak tortilla z krewetkami i warzywami lub burger rybny z dorszem i szprotką.

LETNIE I SEZONOWE

Wielkim i krokami zbliżamy się do lata, a co za tym idzie śiweżych i chrupiących warzyw oraz owoców, a także bardziej egzotycznych smaków. Co powiesz na sałatkę z kalmarami i borówkami, albo omlet śródziemnomorski

PRZESTAŃ ODKŁADAĆ SWOJE ZDROWIE I ŻYCIE NA PÓŹNIEJ. SKOŃCZ Z WYMÓWKAMI I ZACZNIJ JUŻ TERAZ. ZASKOCZ SWOICH BLISKICH WYMARZONĄ FIGURĄ NA WAKACJE.

PRZYŁĄCZ SIĘ DO TYSIĘCY OSÓB,
KTÓRYM POMOGŁAM

I ZOBACZ, CO MÓWIĄ O DIECIE REDUKCYJNEJ BY BURN IT

Po zimie człowiek tęskni za owocami i chrupiącymi warzywami - ta dieta zaspokaja mój apetyt w zupełności! I dużo białka, i śniadania białkowo- tłuszczowe - ideolo 🔥
Monika
StrongSiostra
U mnie z treningami bywa różnie. Czasem zaplanuję sobie dzień i posiłki pod trening, a potem okazuje się, że nie mogłam go zrobić. Albo jem niskowęglowodanowo, bo nie planowałam treningu, a nagle jest chęć i okazja. Plany mi się rozjeżdżały z dietą. A teraz już tak nie jest! Robię trening — dokładam koktajl. Nie robię — nie piję koktajlu! Łatwiej już się chyba nie da 😉
Justyna
StrongSiostra
W końcu wiem, jak zbilansować burratę tak, żeby nie przesadzić z kaloriami! To jeden z moich ulubionych serów 😍
Jola
StrongSiostra

WYBIERZ SWOJĄ KALORYCZNOŚĆ
I KUP TERAZ!

Kup swoje dwa zupełnie różne jadłospisy, w jednym panie żywieniowym i nareszcie pożegnaj się z podjadaniem, nadwagą i schorzeniami dietozależnymi.
Wartość Diety Redukcyjnej by Burn It to tylko:

359 PLN 

Plan żywieniowy
Dieta Redukcyjna

1600/1400 kcal

Plan żywieniowy
Dieta Redukcyjna

1800/1600 kcal

Plan żywieniowy
Dieta Redukcyjna

2000/1800 kcal

Plan żywieniowy
Dieta Redukcyjna

2200/2000 kcal

PREORDER

dostęp od 29.04.

NIE WIESZ, JAKIE JEST TWOJE ZAPOTRZEBOWANIE KALORYCZNE?

SKORZYSTAJ Z PROSTEGO KALKULATORA, KTÓRY WSKAŻE CI KALORYKĘ DIETY ODPOWIEDNIĄ DLA CIEBIE!

KOŃCOWY WYNIK TO ILOŚĆ KILOKALORII, Z JAKĄ POWINNAŚ ZACZĄĆ SWOJĄ DIETĘ.
NP. JEŚLI TWÓJ WYNIK TO 1808 KCAL WYBIERZ "PLAN ŻYWIENIOWY DIETA REDUKCYJNA 1800/1600 KCAL.

Krok 1/5

Waga

- +
kg

Wzrost

- +
cm

Wiek

- +
lat(a)
Krok 2/5

Wiesz ile kalorii spalasz na treningu?

Krok 3/5
Krok 4/5

WPISZ SWOJĄ WARTOŚĆ NEAT

spontaniczna aktywność fizyczna w ciągu dnia

JEST TO AKTYWNOŚĆ INNA NIŻ PLANOWANE JEDNOSTKI TRENINGOWE

- +
kcal

W ciągu dnia jestem

MAŁO AKTYWNA
+ 200 KCAL
 • DOJEŻDZAM DO PRACY AUTEM
 • PRACA SIEDZĄCA
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 3000 KROKÓW DZIENNIE
UMIARKOWANIE AKTYWNA
+ 300 KCAL
 • DOJEŻDZAM DO PRACY KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ
 • praca głównie siedząca plus obowiązki domowe, zakupy itd.
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 5000 KROKÓW DZIENNIE
BARDZO AKTYWNA
+ 400 KCAL
 • CHODZĘ DO PRACY NA PIECHOTĘ
 • PRACA STOJĄCA, OBOWIĄZKI DOMOWE, OPIEKA NAD DZIEĆMI
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ OK. 7000 KROKÓW DZIENNIE
 • JESTEM EKSPRESYJNA
WYSOKO AKTYWNA
+ 500 KCAL
 • DOJEŻDŻAM DO PRACY ROWEREM
 • PRACA FIZYCZNA
 • W CIĄGU DNIA ROBIĘ PONAD 10 000 KROKÓW DZIENNIE
 • dużo gestykuluje jestem temperamentna 😉

*To są tylko przykładowe pozycje, które mają Ci ułatwić przyporządkowanie się do jednej z grupy aktywności.

Krok 5/5

Cel

Twoje główne wskaźniki:

1438 BMR Podstawowa przemiana materii
72 EPOC (5%) Spalanie po wysiłku
0 TEA Planowana efektywność fizyczna
187 TEF (8%) Efekt termiczny pożywienia
2525 TDEE Twoje całkowite zapotrzebowanie energetyczne
Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne 4093 KCAL

NAZYWAM SIĘ
AGNIESZKA NIEDOBYLSKA

Jestem certyfikowaną Trenerką kulturystyki i fitness, żywieniowcem sportowym, Zawodniczką, Strażaczką Państwowej Straży Pożarnej w stopniu młodszej brygadierki. Prowadzę swoje kanały na Youtubie, Facebooku i Instagramie. Jestem autorką „Kampanii StrongSiostra. Razem jesteśmy silniejsze.”


Sport towarzyszył mi od zawsze – pływanie, lekkoatletyka, biegi, gry zespołowe, CrossFit. Od 2009 r. jestem instruktorką fitness. I to właśnie prowadzenie treningów i uczenie innych skonkretyzowało moją pasję. Od 2020 r. prowadzę treningi online na moich kontach społecznościowych. Przeprowadziłam ich już ponad 300. Na niektórych bywało 1300 osób w jednym czasie.


Tysiące osób wykonuje moje treningi dostępne na platformie treningowej niedobylska.com. Dzięki wspólnym ćwiczeniom i wyzwaniom stworzyliśmy niesamowitą społeczność. Społeczność StrongSióstr! Nauczanie, motywowanie oraz budowanie wiary we własne umiejętności to sens mojego życia.


Pokochaj ruch. I pokochaj siebie.
A ja Ci pomogę.

WYMIENNOŚĆ
POSIŁKÓW

Z doświadczenia wiem, jak ciężko jest długotrwale i z powodzeniem stosować plan żywieniowy, w którym nie można dowolnie wymieniać między sobą posiłków. Ryzyko, że spożyje się zbyt mało lub zbyt dużo kalorii, albo dzień będzie niewłaściwie zbilansowany pod kątem makroskładników, staje się wtedy wysokie, a przecież nie po to zapłaciłaś za dietę, aby samodzielnie teraz wszystko przeliczać.

Dieta Redukcyjna by Burn It jest skomponowana perfekcyjnie również pod tym względem! Wymienność posiłków to rozwiązanie, które znacząco zwiększy Twoje szanse utrzymania diety. Jedz to, na co masz ochotę. Stwórz swoje własne menu, wybierz po jednym posiłku z każdej grupy i nie martw się ilością kalorii, ani proporcją makroskładników, wszystko jest pod kontrolą!

 

Dodatkowo w Diecie Redukcyjnej możesz zmniejszyć spożycie kalorii w dni nietreningowe eliminując jeden posiłek — koktajl! Jeśli aktywnością sportową zarządzasz spontanicznie, wystarczy, że dodasz lub zrezygnować z tego prostego posiłku, aby bilans kaloryczny na koniec dnia się zgadzał.

OPTYMALNY ROZKŁAD MAKROSKŁADNIKÓW

W Diecie Redukcyjnej ok. 35% energii pochodzi z białka, 30% z tłuszczu i 35% z węglowodanów, głównie pochodzenia roślinnego. Dzięki temu posiłki charakteryzują się dużą objętością, a dzięki wysokiej zawartości białka — sycą na długo.

Śniadania białkowo-tłuszczowe sprawią, że utrzymasz energię na najwyższym poziomie już od rana i nie musisz bać się uczucia senności po posiłku. Taka kompozycja pierwszego posiłku, świetnie wpływa na koncentrację i ułatwiają skupienie się na porannych obowiązkach. To fantastyczne rozwiązanie dla osób pracujących przy biurku lub takich, które z nie są z rana mocno aktywne.

Spożywanie posiłków węglowodanowych w drugiej połowie dnia (CBL) doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy trenujesz na czczo lub masz dzień nietreningowy. Wpływa to także na wzrost poziomu tryptofanu i serotoniny, co zdecydowanie pomoże Ci poprawić jakość snu.

DOSYĆ MARZEŃ I STAGNACJI, TO NAJLEPSZY CZAS, ABY ZACZĄĆ DZIAŁAĆ! POMOGĘ CI!

FAQ

DLA KOGO DIETA REDUKCYJNA NIE BĘDZIE ODPOWIEDNIA?

Z racji niskiej kaloryki, Dieta Redukcyjna by Burn It nie będzie odpowiednia dla osób, którym zależy na budowaniu dużej sylwetki, a nie tylko podkreśleniu mięśni i zarysu smukłego ciała. Dieta będzie zatem iealna dla osób na redukcji i utrzymaniu oraz tych, którym z jakichś powodów zależy na niskiej kaloryce.

DOPIERO ZACZYNAM SWOJĄ PRZYGODĘ ZE ZDROWYM ODŻYWIANIEM, CZY DIETA BĘDZIE DLA MNIE?

Jeśli zależy Ci na zredukowaniu masy ciała lub utrzymaniu smukłej sylwetki — jak najbardziej! Przepisy są proste, tanie i naprawdę szybkie w przygotowaniu, więc na sam początek będą doskonałe.

NIE TRENUJĘ, ALE CHCE W KOŃCU COŚ ZE SOBĄ ZROBIĆ, CZY MOGĘ ZACZĄĆ OD TEJ DIETY?

Jeśli zależy Ci na schudnięciu, wysmukleniu sylwetki i podkreśleniu mięśni, to będzie wybór idealny. W połączeniu z treningami wakacyjny efekt wow murowany.

KIEDY OTRZYMAM DOSTĘP DO DIETY I W JAKI SPOSÓB?

BYŁAM JUŻ NA WIELU RÓŻNYCH DIETACH, CZYM TA RÓŻNI SIĘ OD INNYCH?

TRENING A DIETA REDUKCYJNA

DIETA REDUKCYJNA BY BURN IT BĘDZIE DLA CIEBIE IDEALNA JEŚLI...

TRENUJESZ SIŁOWO

Wysoka zawartość białka, elastyczność diety, dzięki której możliwe jest zmniejszanie ilości kalorii pod kątem dni treningowych oraz beztreningowych, a także odpowiednie manipulowanie antyzapalnością diety sptrawiają, że będzie to dla Ciebie plan idealny.

UPRAWIASZ INNE DYSCYPLINY SPORTOWE

Odpowiedni wzajemny stosunek makroskładników, możliwość cyrkulacji węglowodanami oraz łatwość dostosowania posiłków pod treningi, to coś, czego potrzebujesz.

JESTEŚ PO PROSTU AKTYWNA

Dużo spacerujesz, jeździsz na rowerze, lubisz biegać i aktywnie spędzać czas? Dieta Redukcyjna by Burn It będzie dla Ciebie doskonała!

Projekt bez nazwy - 2024-04-08T224940.835

SKORZYSTAJ ZE SWOJEJ SZANSY NA ZDROWIE
I PIĘKNĄ WAKACYJNĄ SYLWETKĘ

SKOŃCZ Z NIERÓWNĄ WALKĄ NA WŁASNĄ RĘKĘ I ROZCZAROWANIEM!
TO TWOJA PRAWDZIWA PRZEPUSTKA DO SUKCESU!

Zaufaj ekspertom z wieloletnim doświdczeniem i pozwól sobie pomóc.

Twoja Dieta Redukcyjna by Burn It czeka na Ciebie w promocyjnej cenie, nie przegap!

Do góry