Subskrybuj

Dołącz do tysięcy StrongSióstr, które trenując z moją platformą, osiągają wymarzoną sylwetkę i dbają o zdrowie!

Program treningowy BIKINI BODY

Zarejestruj się i dołącz do 6-ścio tygodniowego programu treningowego!

Niedobylska.com to nie jest zwykła platforma treningowa! To społeczność ambitnych, zmotywowanych kobiet, które w pakiecie z subskrypcją otrzymują:

treningów siłowych
STRONG BODY
> 0
treningów intererwałowych
INTERVAL BURN
> 0
treningów wzmacniających
TOTAL BODY
i POWER ABS
> 0
treningów opartych
o formułę CrossFit
MET-CON HEAT
> 0
treningów rozciagających
i mobilizujących
STRETCH&FLEX BODY
> 0
treningów siłowych
STRONG BODY
> 0
treningów intererwałowych
INTERVAL BURN
> 0
treningów wzmacniających
TOTAL BODY
i POWER ABS
> 0
treningów opartych
o formułę CrossFit
MET-CON HEAT
> 0
treningów rozciagających
i mobilizujących
STRETCH&FLEX BODY
> 0

Co w sumie daje ponad 235 zróżnicowanych treningów trwających od 6 do 75 minut!

Ale! Nie zostawię Cię samej z tym ogromem treningów!

Czy wiesz, co jest najważniejsze w aktywności fizycznej i trenowaniu? Określenie konkretnych, mierzalnych celów i stworzenie planu działania, który doprowadzi nas do ich osiągnięcia. Doskonale wiem, jak bardzo jesteś zapracowana, jak mało czasu masz dla siebie, na trening i dla najbliższych, dlatego chcę Ci pomóc. Wykorzystując ponad 235 treningów dostępnych na platformie stworzyłam i rozpisałam dla Ciebie aż 9 kilkutygodniowych harmonogramów działania, które z powodzeniem doprowadzą Cię do Twojego wymarzonego celu, płaskiego brzucha, doskonałej kondycji, widocznych mięśni lub smukłej sylwetki.

 

Zobacz, co wyróżnia każdy z moich planów treningowych i jakie cele pozwolą Ci osiągnąć:

To jednak nie wszystko! Platforma treningowa niedobylska.com to także...

Dostęp do przyszłych materiałów

Subskrypcja platformy to nie tylko baza treningów i planów, które już na niej są. Każde materiały, które będziemy wrzucać na nią w przyszłości będą dostępne dla Ciebie od razu!

Zaawansowana wyszukiwarka treningów

Pozwala ona sortować treningi z uwzględnieniem ich rodzaju, programu, czasu trwania, potrzebnego do ich wykonania sprzętu oraz partii ciała, którą angażuje najbardziej.

Zróżnicowany stopień zaawansowania

Stworzone przeze mnie programy treningowe są odpowiednie zarówno na start, dla osób wracających po dłuższej przerwie oraz dla osób średnio- i wysokozaawansowanych.

Konkretny plan działania na każdy tydzień

Programowanie planu działania na każdy tydzień pozwala zwiększyć szansę na osiągnięcie celu. Dostaniesz ode mnie profesjonalne plansze, które jasno wskażą Ci plan na każdy dzień tygodnia.

Społeczność StrongSióstr takich jak Ty

Pokonywanie codziennych przeszkód, braku motywacji i wiary w siebie w pojedynkę, to prawdziwe wyzwanie. Z tego powodu, wszystkie razem tworzymy piękną, wspierającą się i będącą w stałym kontakcie społeczność.

Materiały edukacyjne
i cenna wiedza

Regularnie dodajemy na platformę materiały edukacyjne z zakresu żywienia, suplementacji i sportu, abyś mogła osiągać jeszcze lepsze wyniki i żyć zdrowiej. Jako członkami platformy dostęp do nich dostaniesz zupełnie za darmo.

Webinary i sesje Q&A
z ekspertami

W świecie zdrowego stylu życia, treningu i diety wiele się dzieje. Najnowsze doniesienia naukowe, praktyczne wskazówki doświadczonych sportowców i dietetyków, to coś, czego z pewnością potrzebujesz!

Filmy z omówieniem poprawnych technik

Sposób wykonywania poszczególnych ćwiczeń to bardzo ważny temat. Odpowiednia wiedza pozwoli Ci uniknąć kontuzji, przeciążeń i innych problemów, które niestety, szczególnie na początku, mogą się pojawić.

Jesteś gotowa na swoją treningową rewolucję?

Wybierz pakiet dla siebie i spotkaj się z nami po stronie efektywnych treningów oraz dostępu do cennej wiedzy:

planpremium

Wybierz cykl płatności
Wybierz cykl płatności
Załóż konto
  Strength: Very Weak
  Płatności
  Jak chcesz zapłacić?
  Wprowadź kod rabatowy
  Podsumowanie płatności

  Dziękujemy za Twoją subskrypcję:

  Kwota :

  Rabat:

  Razem:

  CHCESZ PRZEJŚĆ NA WYŻSZY PLAN?

  Wystarczy, że go wykupisz z zakładki CENNIK . Środki zostaną pobrane z chwilą przejścia na wyższy plan oraz pobierane automatycznie (w zależności od wybranego programu). Jeśli przechodzisz z niższego planu – dni, które pozostaną Ci do końca okresu rozliczeniowego nie sumują się do okresu planu wyższego. 

  Właściciel sklepu internetowego nie przechowuje danych kart swoich klientów. Wszystko odbywa się przez zewnętrzny system Stripe, co czyni rozwiązanie bezpiecznym dla obu stron transakcji i zwalnia właściciela sklepu z odpowiedzialności za prywatne dane jego klientów. 

  Klienci mogą przesyłać płatności bez zakładania konta na Stripe. Jedynym warunkiem jest posiadanie przez nich karty debetowej lub kredytowej oznakowanej loginem MasterCard czy też Visa.

  Stripe to jedna z największych firm obsługujących płatności internetowe, działa w ponad 25 krajach i cały czas rozszerza swoją działalność. Jest jedną z najbezpieczniejszych metod płatności na świecie. 

  Rozwój Stripe wspiera Dolina Krzemowa i tacy ludzie jak Peter Thiel czy Elon Musk. 

  Administratorem Twoich danych osobowych na stronie „niedobylska.com” – takich jak: imię, nazwisko, adres mailowy, jest Agnieszka Niedobylska, wpisana do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod nazwą Agnieszka Niedobylska, z adresem głównego miejsca wykonywania działalności: ul. Czerwonych Maków 24/1, 05-500 Nowa Wola. Adres e-mail: info@burn-it.pl.

  Zapoznaj się z Regulaminem.

  Bądź zawsze na bieżąco

  Do góry